TR türkiye
sohbet siteleri

Umut Hastanesi Lazer Epilasyon Polikliniği – Kartal

Umut Hastanesi Lazer Epilasyon Polikliniği – Kartal

İstanbul Kartal’da 1998 senesinde kurulmuş olan Özel Umut Hastanesi yılın 365 günü, günün 24 saati kesintisiz olarak hizmetlerini “Sağlıkta Kalite” prensibi içerisinde sürdürmektedir. Lazer epilasyon birimi ile de hizmet veren umut hastanesi İstanbul Kartal’da lazer epilasyon yaptırmak isteyen ve hastane koşullarında, klinik şartlarda tedavi sunan lazer epilasyon merkezi arayanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Kartal Özel Umut Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Amerikada açık renkli çilt tipleri için en iyi lazer epilasyon cihazı ödülünü kazanmış Apogee 5500 lazer cihazı ile gerçekleştirilmektedir. İşin ticari boyutuna bakılmaksızın bilimsel verileri ile hareket eden, önce sağlık prensibinden ödün vermeyen Umut Hastanesi lazer epilasyon kliniğinde uygulamalar uzman dermatolog eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Siz de kartalda lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız bağlantısından lazer epilasyon umut hastanesi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca lazer epilasyon tedavisi için randevu talebinde bulunmak ve merak ettiğiniz diğer detaylar hakkında bilgi edinmek için de aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Umut Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi İletişim Bilgileri
Adres: Petrol iş mh. Üsküdar cd. No:45 Kartal/İstanbul
Telefon: 0216 4887200/Dahili 118 veya 157

1 Yorumlar
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini