İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Umut Hastanesi Lazer Epilasyon Polikliniği – Kartal

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

29 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 8.268 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 11th, 2020 Saat 12:50 pm yapılmıştır

İstanbul Kartal’da 1998 senesinde kurulmuş olan Özel Umut Hastanesi yılın 365 günü, günün 24 saati kesintisiz olarak hizmetlerini “Sağlıkta Kalite” prensibi içerisinde sürdürmektedir. Lazer epilasyon birimi ile de hizmet veren umut hastanesi İstanbul Kartal’da lazer epilasyon yaptırmak isteyen ve hastane koşullarında, klinik şartlarda tedavi sunan lazer epilasyon merkezi arayanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Kartal Özel Umut Hastanesinde lazer epilasyon uygulamaları Amerikada açık renkli çilt tipleri için en iyi lazer epilasyon cihazı ödülünü kazanmış Apogee 5500 lazer cihazı ile gerçekleştirilmektedir. İşin ticari boyutuna bakılmaksızın bilimsel verileri ile hareket eden, önce sağlık prensibinden ödün vermeyen Umut Hastanesi lazer epilasyon kliniğinde uygulamalar uzman dermatolog eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Siz de kartalda lazer epilasyon yaptırmayı düşünüyorsanız bağlantısından lazer epilasyon umut hastanesi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca lazer epilasyon tedavisi için randevu talebinde bulunmak ve merak ettiğiniz diğer detaylar hakkında bilgi edinmek için de aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Özel Umut Hastanesi Lazer Epilasyon Birimi İletişim Bilgileri
Adres: Petrol iş mh. Üsküdar cd. No:45 Kartal/İstanbul
Telefon: 0216 4887200/Dahili 118 veya 157

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Umut Hastanesi Lazer Epilasyon Polikliniği – Kartal Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. çiğdem dedi ki:

    Tavsiye etmiyorum

  2. Duran dedi ki:

    Bilgi

Sayfa başına git