TR türkiye
sohbet siteleri

Epilasyon Fırsatları

Epilasyon Fırsatları

Epilasyon uygulaması , 1997 yılından beri istenmeyen tüylerin ortak problemleri olduğu hanımların imdadına yetişen mucizevi bir yöntemdir diyebiliriz. Lazer epilasyonda prensip, kıl folikülünde yerleşmiş, melanin adı denilen renk maddesinin lazer ışığına maruz bırakılarak ısıya dönüştürmek, sonra ise meydana gelen bu ısı enerjisi yardımıyla kıl folikülüne zarar vermektir.

Lazer epilasyon’un başlıca avantajları uygulamayı yaptıran kişilerin büyük çoğunluğunda kalıcı veya uzun süreli epilasyon sağlaması, bacak, sırt gibi geniş bölgelerde uygulama kolaylığı olması, daha az acılı bir yöntem olması, hızlı bir yöntem olması diyebiliriz. Dezavantajları ise, klinik olarak yüzde yüz bir başarı garantisi verilememesi, bazı tüy tiplerinde epilasyon uygulamasının daha az etkin olması, bronzlaşmış ciltlere uygulama yapılamaması ve pahalı bir uygulama olması olarak sayılabilir.

Fiyat dezavantajı konusunda bu uygulamadan faydalanmak isteyenler için son 1 yıldır oldukça et kili bir satış kanalı bu lunmakta. Günlük olarak fırsatlar yayınlayan fırsat sitelerinde belirli aralıklarla %90’a varan indirimlerle epilasyon fırsatları sunulmaktadır. Birçok farklı klinik ve güzellik merkezinde, çeşitli bölgeleri ve seans sayıları ile düzenlenen epilasyon fırsatları sayesinde bu sitelerin takipçileri lazer epilasyon hizmetinden normalin çok daha altında fiyatlarla yararlanabiliyor.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini