İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kaş Ortası Lazer epilasyon ve Kaş için Lazer Epilasyon Fiyatları

12.08.2011
10.352
Kaş Ortası Lazer epilasyon ve Kaş için Lazer Epilasyon Fiyatları

Kaş aldırma ve kaş ortası alma işlemlerine gerek bayanlar gerekse erkekler sıklıkla başvuruyor. Kaşlarının biçiminden rahatsız olanlar, kaşları çok kalın olanlar ve tek kaş olupta bundan şikayetçi olanlar genellikle kaş aldırma ve düzelttirme işlemlerine başvuruyor.  Günümüzde ise kaş ortası aldırma ve şekil verme uygulamalarının kalıcı olanı ve en popüler olanı kaş için lazer epilasyon veya kaş ortası (arası) lazer epilasyon uygulamaları. Artık kaşları cımbızla alma ve sık sık bu işlemi tekrarlama durumu çok gerilerde kaldı.

Özellikle erkeklerin son zamanlarda yoğun ilgi gösterdiği kaş ortası lazer epilasyon uygulamaları ile istediğiniz kaşlara kalıcı olarak sahip olmak mümkün. Bayanlarında şekil vermek istedikleri kaşlarına lazer epilasyon yaptırarak istemedikleri bölgeleri yok ettirebilmeleri mümkün. Kaş için lazer epilasyon tek seansta çözüm sunabiliyor veya olmadı 2 seansta işlem tamamlanabiliyor.

Kaş için lazer epilasyon fiyatları ve kaş ortası lazer epilasyon fiyatları da o kadar uçuk rakamlar değiller. Uygulamayı yaptırdığını İl, ilçe veya merkeze göre değişken olabilen kaş lazer epilasyon fiyatları seans başına 45 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Tabi bunda kaşlarınızın durumu ve uygulama yapılacak olan alan belirleyici bir etkiye sahip.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. film izle dedi ki:

    kaşa şekil vermede mümkün mü

  2. deniz kaptan dedi ki:

    kaç günde biter