TR türkiye
sohbet siteleri

Kaş Ortası Lazer epilasyon ve Kaş için Lazer Epilasyon Fiyatları

Kaş Ortası Lazer epilasyon ve Kaş için Lazer Epilasyon Fiyatları

Kaş aldırma ve kaş ortası alma işlemlerine gerek bayanlar gerekse erkekler sıklıkla başvuruyor. Kaşlarının biçiminden rahatsız olanlar, kaşları çok kalın olanlar ve tek kaş olupta bundan şikayetçi olanlar genellikle kaş aldırma ve düzelttirme işlemlerine başvuruyor.  Günümüzde ise kaş ortası aldırma ve şekil verme uygulamalarının kalıcı olanı ve en popüler olanı kaş için lazer epilasyon veya kaş ortası (arası) lazer epilasyon uygulamaları. Artık kaşları cımbızla alma ve sık sık bu işlemi tekrarlama durumu çok gerilerde kaldı. kas epilasyonu

Özellikle erkeklerin son zamanlarda yoğun ilgi gösterdiği kaş ortası lazer epilasyon uygulamaları ile istediğiniz kaşlara kalıcı olarak sahip olmak mümkün. Bayanlarında şekil vermek istedikleri kaşlarına lazer epilasyon yaptırarak istemedikleri bölgeleri yok ettirebilmeleri mümkün. Kaş için lazer epilasyon tek seansta çözüm sunabiliyor veya olmadı 2 seansta işlem tamamlanabiliyor.

Kaş için lazer epilasyon fiyatları ve kaş ortası lazer epilasyon fiyatları da o kadar uçuk rakamlar değiller. Uygulamayı yaptırdığını İl, ilçe veya merkeze göre değişken olabilen kaş lazer epilasyon fiyatları seans başına 45 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Tabi bunda kaşlarınızın durumu ve uygulama yapılacak olan alan belirleyici bir etkiye sahip.

2 Yorumlar
film izle

kaşa şekil vermede mümkün mü

deniz kaptan

kaç günde biter

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini