İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Uygulaması Hangi Mevsimde Yapılmalı

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

23 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.886 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenler lazer epilasyon hangi mevsimde yapılmalı, lazer epilasyonu hangi aylarda yaptırmalıyım, kışın lazer epilasyon yapılır mı, yazın lazer epilasyon yapılır mı, lazer epilasyonu baharda mı yaptırmalıyım gibi soruların cevaplarını ararlar.

Lazer epilasyon uygulamasından en etkili sonucu almak için uygulama yaptırılacak zaman da iyi seçilmelidir. Uzmanlara göre kış aylarında ve ilkbahar, sonbahar aylarında lazer epilasyon yaptırmak en doğru olanıdır. Yaz aylarında lazer epilasyon yapılmamalıdır.Yazın lazer epilasyon yaptırılmamasının en önemli sebebi yaz aylarında güneşe ve güneşin zararlı ışınlarına daha çok maruz kalındığından tüyleri alınmış taze deride tahriş, lekelenme ve alerjik etkiler riski bulunmaktadır. Bir diğer sebepte yaz aylarında güneş ışığına maruz kalmış ten bronzlaşır ve tüyler sararmaya başlar, uzmanlara göre bronz ten ve sarı tüylerde lazer epilasyon ile istenilen sonuçlara ulaşmak çok zordur. Lazer epilasyon uygulaması en iyi sonucu beyaz ten ve siyah kıllar için vermektedir.

Buradan anladığımız üzere lazer epilasyon hangi mevsimde yapılmalı, hangi aylarda lazer epilasyon yapılmalı sorusunun cevabı olarak kış, ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde yapılması uygundur. Ay olarak da Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan aylarından kişinin de tercihine göre seçim yapılabilir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git