İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Sevgililer Günü için Lazer Epilasyon ve Bakım

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2011 yılı için 14 Şubat sevgililer gününe az bir zaman kaldı. Sevgililer gününde sizi seven biri için kendinize göstereceğiniz ekstra bir özen, sevgililer gününde sevgilinize vereceğiniz hediyenin belkide bir başka boyutu olacak. Peki bayanlar ve erkekler sevgililer günü öncesi neler yapabilirler veya nasıl bakım yapmalıdırlar?

Tabiki lazer epilasyon sevgililer günü öncesi yoğunlukla tercih edilen ve Özel Bölgelikle bayanlar için en anlamlı bakım olsa gerek. Sevgilisiyle, sözlüsüyle, nişanlısıyla veya eşiyle geçireceği 14 şubat sevgililer gününü İstenmeyen tüylere veda ederek sadece sevdiği ile başbaşa olmak isteyen bayanlar için lazer epilasyon yaptırmak başta geliyor. Böyle düşünmeyen bayanlar da ağda veya farklı epilasyon yöntemleri ile pürüzsüz bir gün geçirmek için kendilerini hazırlıyor. Erkekler için de sevgililer günü öncesi lazer epilasyon tercih edilen uygulamalardan. Kadınlarda genellikle bacak epilasyonu, kaş ve kirpik düzeltme gibi uygulamalar tercih edilirken, 14 şubat öncesi erkekler lazer ile sakal düzeltme, kaş, göğüs ve sırt lazer epilasyonuna rağbet gösteriyor.

14 şubat Sevgililer günü öncesi birçok lazer epilasyon ve estetik merkezi de bu anlamlı güne Özel Bölge kampanyalar düzenleyerek lazer epilasyonde veya diğer epilasyon yöntemlerinde, estetik ve güzellik uygulamalarında çeşitli indirimler, kampanyalı paket seçenekleri vs. sunuyor.

Tabi sevgililer günü bakımı lazer epilasyonla da bitmiyor, selülit tedavileri, botox, mezoterapi ile dolgun ve hacimli saçlar, cilt bakımı ve sevgililer gününe Özel Bölge makyajlarda bakımın bir parçası oluyor. Bu bakımı da son rötuşları ile süslemek kişinin kendisine kalıyor.

Siz de 14 şubat sevgililer günü için kendinize bir başka bakmak, sevdiğinizin bakışlarını kendinize odaklamak için birşeyler yapmak istiyor iseniz. Sitemizde bulunan lazer epilasyon ve estetik merkezleriyle iletişime geçip sevgililer gününe Özel Bölge bakım uygulamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

6 Ocak 2011 tarihinde eklendi, 1.614 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git