İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Alın Tüyleri için Lazer Epilasyon Seans Ücreti?

12.08.2017
2.485
Alın Tüyleri için Lazer Epilasyon Seans Ücreti?

Soru: Merhaba editör eşimin alındaki tüyleri ve favorilerinin yanlarında bulunan tüyler için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum? Kaç seans sürer ve seans ücreti ne kadardır?

Cevap: Merhaba değerli takipçim. İsminizi yazmadığınızdan dolayı eşinizin erkek mi kadın mı olduğunu anlamadım. Ortak bir payda olarak sorunuza cevap vermek istiyorum.

Alın tüyleri en berbat denilen tüyler içerisinde yer almaktadır. Çok sıkıntı ve çok bariz şekilde insanı rahatsız etmektedir.

Alındaki kıllar için lazer epilasyon yaptırmak isteyen kullanıcılarımız için ortalama 2017 yılı fiyatı olarak 50 TL civarında bir seans ücreti tutmaktadır.

Ortalama olarak ta yüz şekil yapısına bağlı olarak ta bu işlem 3-5 seans arasında sürmektedir. Bu işlem sizin alındaki kıllarınızın boyutu kalınlığı ve çokluğuna bağlı olarak seans ücreti artmakta ve azalmaktadır.

Aynı zamanda favori civarındaki istenmeyen tüyleride sormanızdan kaynaklı olarak da bayan ve erkek olarak bu işlem çok farklı bir şekilde seans ve ücret tutmaktadır. Misal bayanlarda bu işlem daha kısa 2-4 seans arasında sürmekte iken erkeklerde bu işlem 4-6 seans arasında sürmektedir. Erkeklerin bu civardaki kıllarının çok kalın olması bu işlemin süresini uzatmakta en önemli rol oynamaktadır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.