TR türkiye
sohbet siteleri

Boğaz, Ense ve Kafa Bölgesi Lazer Fiyatı?

Boğaz, Ense ve Kafa Bölgesi Lazer Fiyatı?

Soru: Editör Boğaz, ense ve kafa bölgesi lazer epilasyon yaptırmak istiyorum fiyatı ve kaç seans sürer? cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba değerli kullanıcım Serdal. 

Yöneltmiş olduğun sorunun cevabını vermeden önce bazı konulara değinmek istiyorum Serdal. Sormuş olduğun sorunu ele almadan önce boğaz ense ve  kafa bölgesinin ne kadar kıllanmaya sebep olduğunu öğrenmemiz gerekmektedir.

Çünkü sana vereceğimiz fiyat bilgisinin illere göre değişmesinden kaynaklı olarak ve kıllanmanın ne kadar derecede büyük olduğunu öğrendiğimiz taktirde kaç seansta müdahale edip sizi tamamen kıllardan kurtarabiliriz cevabını verebilirim ancak.

Ancak genel itibari ile yanıma gelen hastalarımın çoğunluğuna uyguladığımız yöntem ve zamanı göze almak gerekirse ortalama 5-9 seans sürmektedir. Verdiğin bölgelerin ise her bir seans ücreti olarak KDV dahil 100 TL almaktayız.

Konuyu dahada toplamak gerekirse boğaz, ense ve kafa çevresinden ki kıllanmalardan 500-900 TL arasında kurtulmak mümkün gözükmektedir. Eğer maddi durumunuz el veriyorsa lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz firma ile peşin ödeme ile anlaşırsanız daha ucuza bu işi halletmiş olursunuz.

boyun lazer

Not: Soru Soran arkadaşlardan tek ricam lütfen sorunuzu detaylı bir şekilde anlatarak sorunuz. Detaylı bir şekilde anlatılmayan sorular cevapsız kalmaktadır.

1 Yorumlar
Üzgünbayan

Merhaba editör, 5 aydır lazer epilasyon gidiyorum, bitme garantili ve sınırsız olduğu için o firmaya başladım. Açıkçası beş seans girdim eskisi gibi değil kıllarım azalma oldu ama bu firma hakkında çok fazla şikayet ve yorumları okuyunca bütün hevesim kaçtı. Memnun kalan pek kimse yok gibi. Bu firmanın adı elenora kullandıkları makineler alexndrita değil birde dikkatimi çeken 20 yaşlarında kızlar yapıyo lazeri tüylerden geçtim sizce sağlığa zararlı mıdır ilerde sağlık sorunu yaşar mıyım acaba.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini