Çene Altı Kılları İçin Lazer Epilasyon Fiyatı? Necla Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

9 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 1.556 kez okundu.

Soru: Hocam Çenem de istenmeyen tüyler mevcut ve de çenem de ki beyaz kıl kökleri için neler yapabilirim?

Cevap: Merhaba Necla Hanım. Hemen hemen çoğu bayan da ortaya çıkan ve hoş bir görüntüye sahip olmayan bir istenmeyen tüy olarak karşımıza çıkmakta çene kılları. Erkeklerin bu konuda yüzündeki sakallardan kaynaklı olarak herhangi bir sorunu olmaması ama bayanların ise bu konuda baya fazla derecede sorun yaşamasını tabi ki de bizde anlamaktayız.

Çene Altı Lazer Epilasyon Yöntemi

Günümüz teknolojisi bu kıllar konusunda lazer epilasyon bu konuda çözümler sunmaktadır. Lazer epilasyon ile çene kıllarınıza “iğneli epilasyon” yaptırarak kurtulabilirsiniz. Gideceğiniz lazer epilasyon merkezi, güzellik salonu veya kliniklerde çene kıllarınız için iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum derseniz sizlere yardımcı olacaklardır.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise lazer epilasyon konusunda pekte deneyimli olmayan kişiler tarafından lazer epilasyon yaptırmanızdır. İşini bilen kişilerin bu tüylenmeler için “iğneli epilasyon” önerirken işini ve yeteri tecrübeye sahip olmayan kişilerin ise farklı lazer epilasyon yöntemine başvurmanızı isteyeceklerdir.

Aynı zamanda bir diğer sorunuz olan “beyaz kıllar” konusuna gelince; Lazer epilasyon da kıl renklerinin siyah, sarı, turuncu veya beyaz olması herhangi bir ayrım sebebi olmamaktadır.

Çene Altı Lazer Epilasyon Fiyatı

Aynı zamanda Çene – Çene altı bölgenizde oluşan istenmeyen tüyler için lazer epilasyon firmalarında bu işlemin seans ücreti nakit 30 TL kredi kartına ise 35 TL olmakta ve de bu işlem ortalama olarak 4-6 seans arasında sürmektedir. Sağlıklı günler dilerim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git