İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Soru:Merhabalar; lazer epilasyon uygulaması sonucu Özel Bölge, bikini bölgesinde ve koltuk altında kararma oluştuğunu duyuyorum çevremden hep.. Bu bölgeler için yaptırmayı düşünüyordum ama böyle duyumlar alınca ister istemez çekimser kalıyorum beyaz tenimi durduk yere neden karartayım diye.. Bu konuda bilgi verebilir misiniz kararma oluşur mu.??

Cevap: Merhaba değerli takipçim. Bir çok insan hem bayan hem erkek lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerine kalıcı bir şekilde çözüm bulmak için lazer epilasyon yöntemlerine başvurmaktadırlar. Lazer epilasyon olmadan önce insanların uyguladıkları otlar, spreyler, ağda ve jilet gibi seçenekler tercih edilmekte idi. Ama şimdi teknolojinin en güzel icatlarından biri olan lazer ışınları istenmeyen tüylere kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Her yöntemde olduğu gibi lazer epilasyon yönteminde de bir takım sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların başında kararmalar mevcuttur.

Hiç bir şekilde olayın iyi yönden bakılması durumunu ele almayacağım. Bu konu hakkında en güzel işlem olarak iletebileceğim şey ise bazı insanlarda kararma olması ihtimaller içindedir.

Bu sebepledir ki  eğer dilerseniz bir bölge için sadece bir kaç seans lazer epilasyon deneyin eğer vücudunuzda renk değişmesi meydana gelmiyorsa ondan sonra geri kalan kısmını da tercih edebilirsiniz.

4 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 3.102 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git