TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu?

Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu?

Soru:Merhabalar; lazer epilasyon uygulaması sonucu Özel Bölge, bikini bölgesinde ve koltuk altında kararma oluştuğunu duyuyorum çevremden hep.. Bu bölgeler için yaptırmayı düşünüyordum ama böyle duyumlar alınca ister istemez çekimser kalıyorum beyaz tenimi durduk yere neden karartayım diye.. Bu konuda bilgi verebilir misiniz kararma oluşur mu.??

Cevap: Merhaba değerli takipçim. Bir çok insan hem bayan hem erkek lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerine kalıcı bir şekilde çözüm bulmak için lazer epilasyon yöntemlerine başvurmaktadırlar. Lazer epilasyon olmadan önce insanların uyguladıkları otlar, spreyler, ağda ve jilet gibi seçenekler tercih edilmekte idi. Ama şimdi teknolojinin en güzel icatlarından biri olan lazer ışınları istenmeyen tüylere kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Her yöntemde olduğu gibi lazer epilasyon yönteminde de bir takım sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların başında kararmalar mevcuttur.

Lazer Epilasyon Sonrası Kararma Oluyor Mu

Hiç bir şekilde olayın iyi yönden bakılması durumunu ele almayacağım. Bu konu hakkında en güzel işlem olarak iletebileceğim şey ise bazı insanlarda kararma olması ihtimaller içindedir.

Bu sebepledir ki  eğer dilerseniz bir bölge için sadece bir kaç seans lazer epilasyon deneyin eğer vücudunuzda renk değişmesi meydana gelmiyorsa ondan sonra geri kalan kısmını da tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini