İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Philips Satinelle BRP545 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bugün Tanıtacağım epilatörler arasında Philips Markasının BRP545 modelini tanıtacağım. Philips Satinelle Advanced BRP545 Epilatör hem epilatör hemde yüz temizleyici olarak 2 ürün olarak satılmaktadır. 2 ürünü tek seferde elde edeceğiniz bu ürün ile hem yüz temizlemenizi yapabilir hemde epilatörünüzü güzel bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Hadi Cihazımın teknik Özelliklerine bakalım…

Philips Advanced BRP545 Epilatör Teknik Özellikleri

 • 2’li Set, hem epilatör hemde yüz temizleyici
 • Islak ve Kuru kullanmaya uygun
 • Işıklı Epilatör ile en ince tüyleri bile görmenize imkan sağlar
 • Kablosuz Kullanım imkanı
 • Yıkanabilir başlık
 • 32 adet cımbızlı başlık
 • 2 adet hız ayarı
 • Tek şarjla 40dk kullanım

Philips Satinelle BRP545 Epilatör Kullanım Alanları

 • Bacak bölgelerinde
 • Kol bölgelerinde
 • Göbek Sırt bölgelerinde
 • Yüz bölgesinde
 • Hassas bölgelerde
 • ve Koltuk altında

Philips Satinelle BRP545 Epilatör Nasıl? Kullananlar

Philips Satinelle Advanced BRP545 Epilatör Fiyatı

Fiyat olarak 650 TL civarında bir satış fiyatı bulunan bu üründe 2 farklı cihazı aldığınızı unutmamak gerek, hem yüz temizleyici hemde epilatör.

Philips Satinelle BRP545 Epilatör Editörün Yorumu

Fiyat konusunda ortalamanın biraz üzerinde olsada aslında indirimleri takip edip 500 TL civarında alınacak bir üründür. Aynı zamanda yüz temizleyici sunmaktadır. Yüz temizleme cihazını öyle ahım şahım bir ürün değildir. Sırf yüz temizleyici diye bu ürünü almayınız. Ama Epilatör olarak alıcaksanız alınacak bir üründür. Kablosuz olması ve ıslak kuru olmasa güzel bir avantaj banyoda duşta kullanım çok güzel olsa gerek. :)

Philips BRP545 Epilatör Kullanıcı Yorumları

Evet satinelli diğer aparatları yok ama zaten onu sayfadaki ürün acıklamasında da onlar vaat edilmemiş, yanındaki masajlı masaj fırcasıyla geliyor. Ben çok beğendim dişliler çok sağlam dönüyor tene dayadığınızda yavaşlamıyor dönüş hızı, içinde matik doğal sabun hediyesiyle geldi, hediye için teşekkürler…

Çok güzel bir ürün diğer aletlere göre çok acıtmıyor canınızı yüz temizleme başlığı ise bir harika kesinlikle tavsiye ederim.

Ürünü almak isteyen arkadaşlar, ben de aldanıp aldım. Öncesinde Braun kullanıyordum gayet güzeldi ama bu kısa tüyleri asla almıyor, tek avantajı şarjlı olması. Vasat.

Ürün kaliteli ve şık, rahat kullanım sağlıyor fakat bazen biraz kırarak alıyor ve açı nedeni ile galiba geçtiği bölgeyi bir defada tamamen almıyor.

Çok araştırdım, birçok sitedeki yorumlarına baktım ve sonunda iki lider markanın ürünü arasından bunu tercih ettim. Fakat maalesef kırıldığı için yenisini almak zorunda kaldığım çok eski epilatörüm bile bu üründen daha iyiydi. Öncelikle epilatörden beklentim; ince tüyleri rahatlıkla almasıydı ve yanındaki cilt bakım aleti ile de yolculukta, her yerde kullanışlı bir ikili sete sahip olmak istememdi. Yüz temizleme cihazı çok iyi, Yalnız epilatör ince tüyleri değil normal kalınlıkta tüyleri bile zor alıyor. Her bölgeden defalarca geçmeme rağmen tüylerin az bir kısmını alıyor diğer önemli kısmını kökünden alamayıp kırıyor, kalan kısmını da alamıyor. Kopardığı tüyler de jiletle alınmış gibi kalınlaşarak çıkıyor. Epilatörün başlığı hafif kavisli olduğu için de her bölgeye uyumlu değil, kullanışlı değil. Kısacası Philips dendiğinde gözüm kapalı alabileceğimi düşünürdüm ama epilatör konusunda benden sınıfta kaldı. İlk aldığım günkü denememde bu sıkıntıyı deneyimledim fakat hijyen sebeplerinden dolayı aldığım firmaya iade edemedim. Param ziyan olmasın diye kullanmaya çalıştım ama gerçekten hiç memnun kalmadığım ve cildime zarar veren bir ürün oldu.
8 Ekim 2020 tarihinde eklendi, 189 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git