TR türkiye
sohbet siteleri

Bellot Uyuşturucu Anestezi Krem Nasıl? Kullananlar

Bellot Uyuşturucu Anestezi Krem Nasıl? Kullananlar

Bellot firmasının ürettiği ve epilasyon öncesi, ağda öncesi, kalıcı makyaj öncesi kullanıma uygun olan Bellot Topikal İşlem Öncesi Krem hakkında bilgiler vereceğiz.

Bellot uyuşturucu krem iki farklı satış seçeceği ile sunulmaktadır. İlk olana sadece 10ml gram tek kullanımlık paket ile satılan ve diğer 6*10ml kullanımlık ultra paket olarak satışa sunulan bir ürün olmaktadır.

Bellot Uyuşturucu Krem Epilasyonda Kullanılır Mı?

Bellot uyuşturucu krem üretim sebebi olarak Lazer Epilasyon, ağda, iğneli epilasyon ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarda kullanılmak için üretilmiştir. Cevabımız Evet Bellot uyuşturucu krem epilasyonda kullanılır?

Bellot Anestezi Krem Kullanım Alanları

  1. Ağda öncesi
  2. Lazer Epilasyon öncesi
  3. İğneli Epilasyon Öncesi
  4. Kalıcı Makyaj Öncesi

Bellot Topikal İşlem Öncesi Krem Nasıl Kullanılır?

Bellot Topikal kremi bir miktar alıp uyuşturmasını istediğiniz bölgeye yedirerek sürünüz. Ortalama 30 dakika bekleyip bölgeyi bezle temizleyip, epilasyon işleminizi yapabilirsiniz.

Not: Cilt hassasiyetiniz düşük ise bölgeye kremi uyguladıktan sonra streç film ile sararsanız daha etkili olacaktır.

Bellot Uyuşturucu Anestezi Krem Nasıl? Kullananlar

Bellot Uyuşturucu Krem Kullanıcı Yorumları

fiyatina gore boyutu 10ml den cok sanki numune kullanimlik boyutta minicik geldi gorseldekiyle ayni olmadigini belirtmek isterim.
Ürün hem çok küçük hem de resmen 1 kullanımlık. Küçücük bir ebatta olan kremin içi boş.. Bu paraya başka yerden daha iyisin ve mlimi daha çok olan bir uyuşturucu krem alabilirsiniz
Gerçekten işe yarıyor beklentimi karşıladı.

Bellot Uyuştucu Krem Fiyatı Ne Kadar?

İnternet ortamında satışta 2 paketi bulunmaktadır. Tek kullanımlık 10gr’lık paket ortalama 20 TL ile satılmaktadır. Diğer 6*10gr’lık paket ise 50 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Editörün Yorumu

Kullanan arkadaşlardan edindiğimiz tecrübeler sayesinde oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim. Kullanan hemen hemen herkes tarafından uyuşmayı yeterli yaptığı bildirilmiştir.

Not: İnternette almadan önce fiyat araştırması yapınız. Bazı sitelerde 10gr sık modeli 50 TL’ye satılırken, bazı sitelerde 10-15 tiye kadar satılmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini