İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kıl Köklerini (kökü) Uyuşturucu Krem Önerileri

Kıl Köklerini (kökü) Uyuşturucu Krem Önerileri

İstenmeyen tüylerden önce kullanılması genellikle tercih edilen yöntemlerden biri olan uyuşturucu krem veya uyuşturucu spreyler sıklıkla tercih edilmektedir. Ağda, iğneli epilasyon, kaş kontürü, lazer epilasyon,  gibi işlemlerden önce kullanarak daha konforlu bir epilasyon keyfi yaşamınıza sağlamaktadır.

Genellikle farklı tür ve çeşitlerde yer alan uyuşturucu veya  anestezi kremi olarak karşımıza çıkan bu ürünler, uyuşturucu krem, anestezi kremi, uyuşturucu sprey, anestezi sprey, uyuşturucu jel ve anestezi jel olarak farklı isimlerde karşımıza çıkmaktadır. Nitekim genel olarak olayı değerlendirdiğimizde hepsinin aynı ölçüde ve türde olduğunu görmekteyiz.

Uyuşturcu Krem Önerileri

biosarda uyuşturucu krem

 

  1. Biosarda Topikal Anestezi Kremi

Genel olarak 75 tl civarlarında satılan ve anestezi krem olarak güzel bir etki elde eden ve 50ml paketi ile bir çok yönden avantajlı bir ürün diyebiliriz. Fiyat ve performans olarak değerlendirdiğimizde avantajlı bir ürün olmaktadır.

 

 


whoo topical uyuşturucu krem

2. Whoo Topikal Anestezi Kremi

Genel olarak 17 TL civarında satılan bir ürün olmaktadır. 10gr’lık bir pakette satılan bu ürün ufak ve etkili bir ürün olmaktadır. Nitekim 2 veya 3 kullanımlık bir ürün olmaktadır.

 

 


Besame Topical anestezi kremi3. Besame Topikal Anestezi Jel

Ürün genel olarak epilasyon işlemlerinden 10 15 dakika önce kullanarak uygulanmakatadır. 30 TL’lik fiyatı ve 10 ml tüp şeklinde satılmaktadır. Jel olarak sunulmaktadır bu ürün.

 

 


 

Dermavia Jel Anestezi Topikal Kremi 4. Dermavia Jel Anestezi Kremi

Ürün epilasyon öncesi kullanılan bir ürün olmakla birlikte ortalam 45 TL’lik fiyata 2 adet 10ml ürün olarak satılmaktadır. Etkili bir üründür.

 

 

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.