TR türkiye
sohbet siteleri

Uyarı! Xylocaine Uyuşturucu Sprey Epilasyonda Kullanılır Mı? Kullananlar

Uyarı! Xylocaine Uyuşturucu Sprey Epilasyonda Kullanılır Mı? Kullananlar

Xylocaine Uyuşturucu Sprey bugünlerde sıklıkla karşımıza çıkan bir uyuşturucu sprey olmaktadır. Tabi bu durum en büyük oranda insanlar epilasyon yaptırmak istediklerinde kullanmak amacıyla kullanmayı düşünenler için bir dikkat yazısı yazmak istiyoruz.

Xylocaine Uyuşturucu Sprey genellikle mukozal salgı bulunan yerlerde yapılmaktadır. Çok aşırı derecede yüksek oranda uyuşturma imkanı sunan Xylocaine Uyuşturucu Sprey  en çok kullanılan yer diş hekimleri tarafından çene içerisinde yapılmaktadır.

Xylocaine Uyuşturucu Sprey çok aşırı derecede yüksek oranlı uyuşturma imkanı sunduğundan kaynaklı olarak dövme işlemlerinde, ağda işlemlerinde, lazer ve iğneli epilasyon işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Xylocaine Uyuşturucu Sprey Hamileler Kullanabilir Mi?

Xylocaine Uyuşturucu Sprey doktorun önermesi gerekmektedir. Hamilelikte ve emzirme işlemlerinde lazer epilasyon zaten yapılmamaktadır.

Uyarı! Xylocaine Uyuşturucu Sprey Epilasyonda Kullanılır Mı? Kullananlar

Xylocaine Uyuşturucu Sprey Fiyatı?

10 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Doktor reçesi ile satılmaktadır. Eczaneden reçetesizde satış olduğunu bir kaç kişiden duydum.

Xylocaine Uyuşturucu Sprey Lazer Epilasyon Öncesi

Xylocaine Uyuşturucu Sprey lazer epilasyon öncesi kullanabilirsiniz. Oldukça etkili bir spreydir.

Xylocaine Uyuşturucu Sprey Nasıl Kullanılır?

Bu sprey her ne kadar sprey olsada sprey tarzı kullanmak uygun değildir. En önemli Kullanım şekli  pamuğa sıkıp uyuşturulacak bölgeye sürmektir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini