TR türkiye
sohbet siteleri

Agiss Roll-on Sir Ağda Nasıl Kullananlar Yorumları

Agiss Roll-on Sir Ağda Nasıl Kullananlar Yorumları

Agiss markasının bir ürünü olan ve oldukça ülkemizde popüler bir ürün olan Agis ağda ekipmanları oldukça tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Agiss sir ağda Roll-on’ları oldukça tercih edilmekle kalmayıp uygun fiyatıylada tercihleri artırmaktadır. Piyasada bulunan hemen hemen her markette rahatlıkla bulabileceğiniz Agiss Sir Ağdaları yüksek tercih edilme oranlarına sahiptir.

Agiss Roll- On Sir Ağda Kaç Çeşit?

  1. Hassas Ciltler İçin
  2. Kuru Ciltler İçin
  3. Normal Ciltler İçin
  4. Tüm Ciltler İçin

Agiss Roll-On Sir Ağda Nasıl Kullanılır?

Agiss Roll-on Sir ağdayı ya sıcak su içerisinde yada kartuş ağda ısıtıcısı içerisinde ısıtınız. Sıcaklığını vücudunuzun uygun bir bölgesinde kontrol ederek uygun sıcaklığa gelip gelmediğini anladıktan sonra, uygulamak istediğiniz bölgeye sürünüz ve sir ağda bantları ile yapıştırarak tüylerin tersi yönde bastırarak hızlıca ve tek seferde çekiniz.

Agiss Roll-on Sir Ağda Tercih Edilir Mi?

Ev ortamında ağda yapmak isteyen kişilerin genellikle roll-on ağda kullandıklarını bilmekteyiz. Ürünün tam anlamıyla bir fiyat performans ürünü olduğunu ve uygun fiyatıyla yüksek tercih edilme oranına sahiptir. Agiss Rolon sir ağda kartuşu evde ağda yapmayı düşünenler için bence tercih edilebilir.

Agiss Rolon Sir Ağda Fiyatı Ne Kadar?

Agiss Sir ağda rolon olarak satılmakta ve ortalama paket içeriği 100ml olmaktadır. Hemen hemen her markette bulabileceğiniz bu ürünü internet ortamındada rahatlıkla bulup sipariş edebilirsiniz. Ortalama olarak 10-15 TL bandında satılam sir ağda rolonları rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Agiss Roll-on Sir Ağda Nasıl Kullananlar Yorumları

Agiss Roll-on Sir Ağda Kullanananların Yorumları

Tenim hassas olmasına rağmen herhangi bir sorun yaşamadım. Güzel ürün.
Bu markanın yüz için olan bantlarından da kullanmıştım daha önce ve çok memnundum. Ağda kartuşlarını da görünce denemek istedim ve yine yanıltmadı. tedbir amaçlı pahalı markalardan birinin de kartuşunu almıştım fakat ondan hiç memnun kalmazken Agiss hem çabuk eriyor hem de tüğleri alması ve kağıda yapışarak temizlenmesi daha başarılı. Ucuz olduğu için tereddüt edenler olacaktır ama hiç gerek yok. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.
ürün guzel ve de cok uygun paketleme ve kargolama surecide guzeldi teşekkürler
güzel bir ürün 3 kutu aldım beğenerek kullanıyorum evde kadınlar için pratik ve kolay evde ağda yapmak isteyen byanlara kesinlikle tavsiye ederimmmm
bir çok marka denedim pahalı adı duyulmuş ama bunu ilk defa denedim aynı işi görüyo gayet kullanışlı fiyat olarak süper bayanlar tavsiye edilir en azından deneyin diğerlerine göre fiyat çok çok uygun …
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini