TR türkiye
sohbet siteleri

Agiss Tüy Dökücü Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları?

Agiss Tüy Dökücü Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları?

Ağda grubu ürünlerinde oldukça başarılı işlere imza Atan Agiss markası, istenmeyen tüyler konusunda profesyonel çözümler sunmak amacıyla farklı tür ve çeşitlerdeki ürünleri ile karşımıza çıkmaktadır. Agiss Tüy dökücü krem ise bu konuda oldukça beğeniye sahip olan ve tercih edilen bir ürün olduğundan kaynaklı bugün Agiss tüy dökücü kremlerini inceleyeceğiz.

Agiss Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

  1. Tüylerini almak istediğiniz bölgeyi temizleyerek kuru olmasını sağlayınız.
  2. Daha sonra kuruttuğunuz bölgeye tüyleri komple kapatacak şekilde sürerek bekleyiniz.
  3. En az 5 dakika en fazla ise 10 dakika bekleyiniz.
  4. Daha sona ovalayarak bol bol su ile temizleyiniz.

Agiss Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

  • Normal Ciltler İçin
  • Hassas Ciltler İçin
  • Kuru Ciltler İçin
  • Tüm Ciltler İçin

Agiss Tüy Dökücü Krem Nasıl?

Agiss tüy dökücü krem genellikle 100ml tüplerde tekli olarak satışı bulunan bir ürün olmaktadır. Agiss tüy dökücü krem uygun fiyatı ve yüksek beğeni oranı sebebiyle tercih edilmekle birlikte sunduğu sonuç açısından çok çok pahalı ürünlere bile taş çıkaracak bir şekilde tasarlanmıştır. İpeksiz bir ten olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış ve tüylerin tekrar uzamasını önemli ölçüde azaltmaktadır.

Agiss Tüy Dökücü Krem Nasıl? Kullananlar Yorumları?

Agiss Tüy Dökücü Krem Fiyatı Ne Kadar?

Agiss Tüy dökücü krem ürünleri genel olarak 13 TL ile 20 TL arasında hemen hemen tüm marketlerde ve internet mağazalarında bulmanız mümkün olarak bulunmaktadır.

Agiss Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

açıkcası markasını hiç duymadım. alırkende tereddütlerim vardı ancak fiyatına göre kat kat başarılı bi ürün. avantajıda kargo bedava olması. almayı düşününler tereddüt etmeden alabilirler..
fiyatıda uygun kendiside gayet başarılı.. sonuç iyi olduktan sonra kokusunu duymuyorsunuz bile..üstelik yaz ayları ve acele zamanlarınız içinde oldukça ideal.zaman kaybınız olmuyor.tavsiye ederim.
ürünü denedikten sonro ortaya cıkan tablo tamamen pürüzsüz daha önceleri jilet ile yapılan çalışmalarda ksinlikle kazalar olabılıyordu ve traştan sonra kabarma ve kaşıntı olurdu bu ürün hepsinin çözümü diyebilirim
Daha evvel aldım kullandım şimdi yine sipariş veriyorum ürün kokusu biraz kötü sadece diğer pahalı ürünler ile aynı işi görüyor 4 5 dakika bekleyip temizleyince hazır
etkili bir ürün sadece yüz elmacık kemiği yanak gibi yerlere sürmeyin sanırım oralar daha hassas geçici kızarma kabarma yapabiliyor ama diğer bölgelerde sorun yok ve etkili bir ürün tavsiye
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini