TR türkiye
sohbet siteleri

Epilla 2’li Ağda Makinesi Nasıl? Kullananlar Yorumları

Epilla 2’li Ağda Makinesi Nasıl? Kullananlar Yorumları

Ağda konusunda uzmanlaşan ve kendi ismini ağda ile duyuran Epilla Markasının satışını yaptığı 2’li Ağda makinesini tanıtmak istiyorum. Güzel ve kullanışlı bir yapıda ürünü sunan Epilla Ağda makinesi her açıdan faydalı olması için tasarlanmış bir ürün diyebiliriz. Hem kartuş ağdaya hemde kalıp-kutu ağdaya uygun bir yapıda ikisi bir arada sunulan Epilla ağda makinesi güzel ve mükemmel diyebiliriz.

Epilla Ağda Makinesi 2’li Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama internet ortamında 2 farklı fiyat türünde bulunan bu ürün sadece cihaz olarak 150 TL civarında satış fiyatı bulunmaktadır. Eğer set olarak istersenizde cihazın yanında kartış ağda sir ağda, ağda bezi gibi set halinde ise 175 TL gibi bir fiyata temin etmeniz mümkün hale gelmektedir.

Epilla 2'li Ağda Makinesi Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Epilla 2’li Ağda Makinesi Müşteri Yorumları

güzel makine.dermostatlı dedikleri gibi.epilla ya teşekkürler.resimdeki birebir aynı makine geldi.küçük kutu ağdalar hijyen açısından mükemmel.bayanlara şu dönemde özellikle tavsiye ederim.
ürün çok güzel.termostat olması harika.diğer makineler gibi ağda kartuşunu kızdırmıyor ve ağda vucüdu yakmıyor.aynı anda hem kartuş ,hemde kutu ağda kullanımı güzel.bayanlara evde kullanmaları için tavsiye ederim.
Seyahatler için aldım 2si bir arada diye. Boncuk veya kalıp ağda için olanın boyutu küçük olsa da hiç olmamasından iyi yine de.

Editörün Yorumu

Ürün için aslında mükemmel diyebiliriz. Çok güzel düşünülmüş ve üretilmiş bir  ürün demek yanlış olmasa gerek. Ürünün en güzel özelliği portatif ve ikisi bir arada bulunmasından kaynaklı diyebiliriz. Aynı zamanda Kutu ağda bölümünde boncuk ağda yada kalıp ağda diye tabir ettiğimiz ağdalarıda kullanabilirsiniz. Ürünün tek eksiği bana göre kutu ağda ısıtıcı bölümünün küçük olması diyebiliriz. Ürünün aynı zamanda termostatlı olmasıda hiç durmadan ısınması yerine belli bir ısıda ürünü sabit tutmasını sağlayarak, yanık oluşturmadan her an kullanmaya uygun sıcaklıkta tutmaktadır.

Epilla 2'li Ağda Makinesi Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Epilla Boncuk Ağda Makinesi Videosu

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini