TR türkiye
sohbet siteleri

Vi-Vet Granül Sir Ağda Seti Vivet Boncuk Ağda Nasıl? Kullananlar

Vi-Vet Granül Sir Ağda Seti Vivet Boncuk Ağda Nasıl? Kullananlar

Vi-vet markasının mükemmel bir vizyon ile ağda konusunda kendini geliştirerek ve her daim arge çalışması yaparak yeni ürünler piyasaya sunmasından kaynaklı olarak halk tarafından oldukça bilinen ve popüler olarak tercih edilen ağda ürünleri ile popüler bir firma olmaktadır.

Profesyonel ürünleri ile aklımızda yer edinen Vivet sir ağda ürünleri Granül bir şekilde satışı yapılmaktadır. Granül olarak dediğimiz halk arasında boncuk ağda olarak bilinen Vi-Vet Granül Sir ağda ev ve profesyonel kullanım için uygun olarak üretilmiştir. Evde kendi başınıza kullanabileceğiniz şekilde set olarak satılan bu ürün tamda tüm ihtiyaçlarınızı çözümlemek için hazırlamış diyebiliriz.

Vivet Sir Ağda Nasıl Kullanılır?

Vivet sir ağda ısıtıcısının içerisine bir miktar boncuk ağda konularak hepsinide ekleyebilirsiniz, daha sonra içerisinde bekleyebilir, sonra tekrar ısıtılıp kullanılabilmektedir. Isıtlan ağda spatula yardımıyla ağda yaptırmak istediğiniz bölgeye sürünüz, bir miktar soğumasını bekledikten sonra bir ucundan tutup çekiniz. Daha sonra Ağda sonrası yağ ile bölgeye masaj yapılır, yağ bittiğinde bebe yağıda kullanabilirsiniz.

Vi-Vet Granül Sir Ağda Seti Vivet Boncuk Ağda Nasıl? Kullananlar

Vi-vet Sir Ağda Seti Kullanıcı Yorumları

Makine de, ürünler de Ege Sir marka geldi… Pembe olanı açıp kullandım memnun kaldım. Makinesi azıcık basit duruyor görünüş olarak, üç yemek kadar ağdayı 30_45 arası ısıtıp sonra 30 da, sabitledim, çabucak ısındı aralarda 15 saniye kadar 45 dereceye çekip tekrar 30 A indirmek suretiyle kullandım, makine hakkını verdi doğrusu.. Ağda zaten çok çabuk eriyor öyle yüksek dereceye çıkıp kıvamını bozmaya gerek yok… Emeği geçen herkese teşekkürler…
Söylenildiği gibi 1 adet Isıtıcı ve 3 adet ağda geldi. Paketleme özenli ve ürün kaliteli teşekkürler.
Buradaki makine daha iyi göründü gözüme. denemek için aldım ve bir günde elime ulaştı. hiç vakit kaybetmeden denedim. kol kıl yapım siyah uzun ve hiç alma ihtiyacı duymamıştım önceden. kolumda denedim ve sonuç muhteşem :)) acı yok, kolay uygulanıyor ve tertemiz bir ten bırakıyor. ömrümde hiç almadığım tek kolu 5-6 dakikada bitirdim diyebilirim. tabiki herkesin acı eşiği farklıdır ama kesinlikle denenmesi gereken bir ürün.
denemek istedim iyi ki de denemişim süper aldığıma hiç pişman değilim bir yorumda ağda su gibi denilmişti yüksek ısıda eritildiği için evet çok akışkan ancak makinenin ayarını sıfıra getirip soğumaya bırakınca gayet güzel kıvam alıyor ve sürmekte daha kolay oluyor

Vivet Sir Ağda Seti Fiyatı Ne Kadar?

Vivet markasının satışa sunduğu ve set olarak satılan Vi-vet Sir ağda, Vivet Sir ağda ısıtıcısı, Sir ağda sonrası temizleme yağı , sptatuladan oluşan bu sete ortalama 50 TL’lik bir fiyata satılmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini