İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Hamilelikte Koltuk Altına Ağda Yapılır Mı?

04.08.2021
158
Hamilelikte Koltuk Altına Ağda Yapılır Mı?

İstenmeyen tüyler konusunda her daim muzdarip olan Türk halkının aynı zamanda hamilelik döneminde vücudun hassas olmasından kaynaklı olarak biraz daha fazla muzdarip olmasıyla gün yüzüne çıkan işlem olmaktadır.

Koltuk altı istenmeyen tüyleri her daim başımızın belası olmuşken, hamilelik döneminde daha fazla bir baş belası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hamilelikte Koltuk Altı Ağda Yapılır Mı?

Hamilelikte koltuk altı ağda işlemi yapılabilir bir yöntemdir. Tek dikkat etmeniz gereken hususun, temiz ve steril bir ortamda yapılmasıdır. Birde Hamilelikte cilt hassas olduğunda normalden biraz fazla canınızın yanması normal karşılanmaktadır.

Hamilelikte Koltuk Altı Nasıl Alınır?

Hamilelikte Koltuk Altına Ağda Yapılır Mı?Hamilelik döneminde koltuk altı kılları ağda, jilet tüy dökücü gibi yöntemler kullanılarak alınmaktadır. Bu yöntemlerden en çok tercih edileni ağda ve jilet olmaktadır. Tü dökücülerdeki kimyasal maddelerden kaynaklı hamilelik döneminde pekte önerilmemektedir.

Hamilelikte Ağda İle Koltuk Altı Temizleme

Önceden ısıtılmış sir ağdadan bir miktar ağda çubuğu sayesinde iyice sürülür, daha sonra ağda bandını üzerine yapıştırınız, daha sonra çekiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.