TR türkiye
sohbet siteleri

Sesu Rolon Sir Ağda Nasıl? Kullananlar Yorumları

Sesu Rolon Sir Ağda Nasıl? Kullananlar Yorumları

Sesu markasının genel manasında ürettikleri istenmeyen tüyler konusundaki ürünleri ile akıllarımızda kalmıştır. Sesu sir ağda setleri istenmeyen tüy kremleri spreyleri gibi alanlarda ürettikleri başarılı ürünleri hemen hemen her kesim tarafından bilinmektedir. Nitekim sir ağda seti olarak incelediğimiz bu ürün genel manasıyla fiyat performans ürünü olmaktadır.

Sesu Sir Ağda Seti Fiyatı Ne Kadar?

İnternet ortamında kolaylıkla bulabileceğiniz Sesu Roll-on sir ağda setleri hemen hemen tüm internet sitesinde ve büyük marketlerde satışa sunulmuştur. Güzel ve prabilr bir uygulama sahip olan Sesu Rollon sir ağda seti ortalama olarak 35-65 TL arasında satılmaktadır. Aynı zamanda daha sonra tekrardan ağda almak istersenizde SESU markası sizi set almaya mahkum etmeyerek sadece rolon kartuş ağdada satarak bütçe dostu bir hareket sunmaktadır. Sadece SESU sir ağda rolunu ise 10 TL gibi bir fiyata satılmaktadır.

Sesu Roll-on Sir Ağda Nasıl?

Genel anlamıyla ürünü incelediğimizde güzle bir ürün diyebiliriz. Cihaz set olarak satılması ve ağda ısıtıcısı daha sonra alacağınız diğer ağdalarda da kullanabilirsiniz. Nitekim sunulan cihaz biraz fazla ısındığını söyleyenler olsada, aslen iyi çok ısınan cihazlar daha güzeldir. Nitekim güçsüz ve az ısınan cihazlar soğuk aylarda ağdayı eritmekte zorluk ve sıkıntı yaşamaktadır.

Ürünü her açıdan değerlendirdiğimizde bana göre tek eksiği ağda temizleme mendilinin az olması diyebiliriz.

Nitekim ürün hem ağda makinesi olarak hem ağda bezi olarak ve hemde rolon ağda olarak genel manada yeterli diyebiliriz.

Sesu Rollon Sir Ağda Nasıl? Kullananlar Yorumları

Sesu Rolon Sir Ağda Seti Paket İçeriği?

  • 1 adet ağda ısıtıcısı
  • 1 adet sesu rolon ağda
  • 1 miktar ağda bezi
  • 2 adet ağda temizleme mendili

Sesu Roll-on Sir Ağda Kullananların Yorumları

İçindeki ağda kağıtları kalitesizdi ağdaya yapışıp kalıyordu ama onun dışında gayet kullanışlı. 15 dakikada ısınıyor soğuma derdi olmadan kullanım sağlaması güzel tavsiye ederim.
Tek kelimeyle harika bir sürü yol denedim makine kullandım Uzun süre ve saçma sapan batıklı kıl çıkartıyordu. Kolay ağda nasıl olur diye araştırma yaptım ve bu ürüne rastladım aldım. Harika kökten alıyor ve kullanımı çokk kolay alıcılar çok ısındığını dokunamadıklarını söylemişler ama cihaz ısınıyor ama el değmeyecek kadar değil, satıcıya da ayrıca teşekkür ederim ultra hızlı ve özenli bir teslimattı
Kullanımı gayet rahat fakat bir zaman sonra aletin dışı da ısınmaya başlıyor. Bir kumaş parçası veya ağda bantlarından bir parçayla tutabiliyorum sadece. Çok uzun süre açık kalmayacak ise çok uygun bir ürün. Öneririm.
hiç kuaföre gitmeden evde gerçekten profesyonel sonuç alıyorsunuz ağda bezi de hiç fena değil gayet başarılı
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini