TR türkiye
sohbet siteleri

Agiss Soğuk Ağda Nasıl? Kullanalar Yorumları

Agiss Soğuk Ağda Nasıl? Kullanalar Yorumları

Gerçek manada tam bir fiyat performans ürünleri ile akıllarımızda kalan Agiss markasının sunmuş olduğu istenmeyen tüylere çözümleri ile akıllarımızda kalmaktadır. Agiss soğuk ağda ise genellikle hassas bir cilde, daha pratik bir çözüm arayanlar ve varis gibi sorunları olanlar için tasarlanmış bu üründe memnuniyet oranı olduka yüksek diyebiliriz.

Agiss Soğuk Ağda Çeşitleri Nelerdir?

  1. Agiss Honey Soğuk Ağda (Özel bölge ve yüz için)
  2. Agiss Herhal Soğuk Ağda (Kol ve Bacak için)

Agiss Soğuk Ağda Fiyatı Ne Kadar?

Tam bir fiyat performans ürünü olan Agiss marka ürünlerinde genel anlamıyla uygun fiyatıyla akıllarımızda kaldığını biliyoruz. Aynı şekilde bu üründe gerçek manada uygun fiyata sahiptir. Ortalama 350 ml paketlerde satılan agiss soğuk ağda ortalam 10-15 TL fiyat bandında satılmaktadır.

Agiss Soğuk Ağda Nasıl? Kullanalar Yorumları

Agiss Soğuk Ağda Nasıl Kullanılır?

Agiss soğuk ağdayı kullanmadan önce bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat ediniz.

  • İlk olarak sıcak havalarda zaten akışkan halde bulunan ürünün soğuk havalarda hafif derecede sıcak suda akışkan hale gelmesini sağlayınız.
  • Daha sonra tüylerini almak istediğiniz bölgeye çok ince bir tabaka şeklinde içerisinden çıkan ıspatula yardımıyla sürünüz.
  • Daha sonra ağda bezini üzerine yapıştırarak ağdanın çıkış yönünün tersine şeklinde hızlıca çekiniz.
  • Daha sonra bebe yağı veya bir nemlendirici yardımıyla bölgeyi nemlendiriniz.
  • Not: Soğuk ağda işleminde ağdanın kesinlikle çok ince bir tabaka şeklinde sürülmesi gerekmektedir.

Agiss Cold Wax Soğuk Ağda Nasıl?

Son zamanlarda oldukça popüler olarak tercih edilen soğuk ağdalarda Agiss markasının kalitesini ve satışını azımsamak olmaz bence. Oldukça uygun fiyatıyla yer edinen ve verdiği fiyat performans açısından oldukça başarılı diyebiliriz. Agiss soğuk ağda genellikle varis sorunu olan veya daha pratik şekilde tüylerini almak için tasarlanmış diyebiliriz. Nitekim ürün gerçek manada etkili ve güzel diyebiliriz.

Agiss Soğuk Ağda Kullananlar Yorumları

Severek kullandığım bir ürün, zahmetsiz ve acısız. Küçük bebeğim olduğu için zaman ayıramıyordum ama şimdi kısa sürede halledebiliyorum ısıtma bekleme derdi yok kolayca sürülüyor. İndirim yakalayınca kaçırmadan stoklayın :)
Uzun ve kalın kıllarda etkili bir ürün bıyık gibi ince ve kısa tüyleri görmüyor. Tek avantajı çekerken pek acı duymadım. Yerel bir markette daha uygun fiyata buldum.
Ürün kullanımı çok pratik. Isıtma derdinin olmaması şahane ve çok kuvvetli kökten koparıyor. Paketlemesi de kusursuzdu. Teşekkürler.
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini