Bayanlar Hangi Vücut Bölgelerine Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

Bayanlar Hangi Vücut Bölgelerine Lazer Epilasyon Yaptırabilir?

Bayanlarda lazer epilasyon dendiğinde hangi bölgelere lazer epilasyon uygulaması yapılabilir sorusu merak edilen sorulardan biridir. Lazer epilasyon yaptırmayı düşünen bayanlar aceba burama yaptırabilirmiyim, aceba şuramdaki kılları aldırabilir miyim gibi sorularla baş başa kalabilerler. Bu yazımızın içeriğinde Bayanlar hangi bölgelerine lazer epilasyon yaptırabilir sorusunun net bir cevabını bulabileceksiniz.

Kadınlarda lazer epilasyon yapılabilen bölgeler gidecekleri lazer epilasyon polikliğine göre değişiklik gösterebilecektir. Örneğin A merkezinde, el, kol, yüz, ayak lazer epilasyonu yapabilecek kadar donanım vardır. B lazer epilasyon merkezinde ise bacak, Özel Bölge veya da bikini bölgesi lazer epilasyonları da yapılabilmektedir. Yani komple bacak lazer epilasyonu, el, kol, yüz lazer epilasyonu, göğüs, karın, göbek lakadinlarda-nerelere-lazer-yapilirzer epilasyonu, kadınlar için çok fazla talep olmasada sırt, ense, boyun lazer epilasyonu, Özel Bölge ve bikini bölgesi lazer epilasyonu günümüz teknolojisinde bayanlar için zararsız ve güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

Yukarıdaki satırlardan anlayacağımız kadarı ile kadınlarda nerelere lazer epilasyon yapılır konusunu bir cümle ile anlatmak istersek, göz çukuru dışanda vücudun herhangi bir bölgesindeki istenmeyen tüyler için lazer epilasyon tedavisi yaptırmak mümkündür. Bunun için uygulamayı yapacağınız merkeze taleplerinizi iletip, bir kontrol seansı sonrası istediğiniz talepleri karşılayıp karşılayamayacağına karar vererek seçim yapabilirsiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.