TR türkiye
sohbet siteleri

Dudak Üstü Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Dudak Üstü Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba değerli arkadaşlar bu konumuz da sizlere Bayanlar Tarafından en çok tercih edilen bir epilasyon türü olan dudak üstü lazer epilasyon konusu hakkında arkadaşlarımızın yapmış olduğu yorumları paylaşalım dedik.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Ece Akarsu Hanımın Yaptığı Yorum: Dudak üstü kıllarım in aşırı derecede abes ve çirkin durması sonucu bir lazer epilasyon firmasından bu kıllarım konusunda çözüm bulabilir miyim amacıyla gidip yardımcı olmalarını istedim. Firma yetkilisi Asuman Hanım çok güzel bir şekilde bana anlatarak yardımcı olmaya çalıştı. Dudak üstü lazer epilasyonu bana Seans başı 40 TL olmak koşuluyla 4 seansta tamamen kurtulmamı sağlayacağını ileterek hemen ilk seansı o an yaptırdım. Şuan tüm seanslar bitti ve gerçekten dediği gibi oldu şuan pürüzsüz bir dudağa sahip olmanın heyecanıyla yaşıyorum. Dudak

Fatma Ersöz Hanımın Yaptığı Yorum: Dudak üstümde çıkan kılların oldukça rahatsız ettiğini partnerimin bana söylemesi sonucu öğrendim her defasında ağda ile uğramak beni oldukça sıkmasından ziyade ara sıra unutmam ve ani durumlar zor duruma düşmeme sebebiyet veriyordu. Bende bu durumdan daha fazla muzdarip olmamak adına çevremde bulunan bir lazer epilasyon firmasıyla görüşerek lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Ama 6 seanstır gitmeme rağmen hala bir sonuç alamadım. Bu durum firma sahibinin tüylerimin çok ince ve renksiz olduğundan kaynaklandığını söyledi ve de lazer epilasyon çözüm sağlamıyor dedi. Ne yazıktır ki 6 seans sonunda söyledi olan paracıklarıma oldu.

Hanzade Emin Hanımın Yaptığı Yorum: Dudak üstünde çıkan kılların çok siyah ve çirkin durmasına dolayı yakın çevremde bulunan bir lazer epilasyon firmasına gitme kararı aldım. Gittiğim firma lazer epilasyon yerine iğneli epilasyonun daha iyi olacağını söyledi. Tamam diyerek vede fiyat konusunda anlaşarak yaptırmaya başladım güzellik uzmanım gerçekten işinin ehli bir arkadaş olmasından kaynaklı olarak şuan yok denecek kadar az çıkmakta inşallah bir kaç sefer daha giderek komple kurtulacağım.

Dudak Üstü Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Fikriye Mimik Hanımın Yaptığı Yorum: Lazer epilasyonu ilk defa kuzenimin sözüyle duymuştum. Oda Özel Bölgesine lazer epilasyon yaptırmış ve çok memnun kaldığını bana söylemesinden sonra bende kendisinin gitmiş olduğu lazer epilasyon firmasına giderek lazer epilasyon ile ilgili olarak dudak üstümdeki kıllar hakkında görüşlerini almaya başladım.  Bana çok rahat bir şekilde kurtulabileceğimi söyleyerek ilk seansın da firması tarafından karşılanacağını söyledi. Toplamda 4 seansta ve 100 TL karşılığında dudak üstündeki tüylerim elveda dedim.

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Erkekler Tarafından bu konu hakkında hiç yorum yapılmamış. Pekte ihtiyaçları olduğunu düşünmemekteyim.

 

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini