İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Tüm Kol Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

6 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 1.938 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kollarındaki kıllardan sorun yaşayan arkadaşlarımız lazer epilasyon ile yaşamış olduğu deneyimlerini paylaşacağız.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Mine Aksu Hanımın Yaptığı Yorum: Tüm kol lazer epilasyonu ben geçen sene bir firma aracılığı ile gerçekleştirdim. Öyle muazzam sonuçlar aldığımı pek söyleyemeyeceğim ama genel itibari ile 10 üzerinden 7 diyebilirim. Benim sıkıntı çektiğim konu ise kollarımda ki tüylerin tam anlamıyla bir erkek koluna benzemesiydi. Bu sebeple çokta lazer epilasyon firmasına kızdığımı söyleyemem.

Hira Cantek Hanımın Yaptığı Yorum: Tüm kol lazer epilasyonu bir firmanın 100 TL’lik indirimi neticesinde yaptırma kararı alarak yaptırdım. Yaptırdığım ilk andan itibaren gerçekten olumlu sonuçlar alarak toplamda 8 seans sonunda komple tüm tüylerinden kurtulmamı sağladı. Bu neticede bende bir çok arkadaşıma lazer epilasyonu önermekteyim.

Özge Parlak Hanımın Yaptığı Yorum:  Lazer epilasyonu bir çok zamandır yaptırmayı düşünüyordum ama her defasında acıma hissinden dolayı korkuyordum. Bu korkumu yenmeme gittiğim lazer epilasyon firması sağladı. Lazer epilasyon acısını indirmek için uyuşturucu sprey kullanarak lazer epilasyon acısını hiç hissetmemi sağladı. Bu sayede bende tüm kol lazer epilasyon yaptırmaya karar vererek tüm kollarımda ki kıllardan bir daha sonsuza kadar kurtuldum diyebilirim.

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Emre Akıncı Beyin Yaptığı Yorum: Vücudumun hiçbir yerinde kıl olmaması ama sadece kollarımda kıl olması beni gerçekten yıpratıığı bir durumdu. Bende bu sorunlardan kurtulmak amacıyla lazer epilasyon yaptırarak istenmeyen tüm tüylerim elveda deme fırsatı yakaladım. Firma bana bu hizmeti seans başı 200 TL gibi bir ücrete sundu.

Fatih Can Beyin Yaptığı Yorum: Lazer epilasyonu internetten karşılaştığım LazerEpilasyonu.Net sitesi sayesinde tanıştım bu sayede kolumdaki kıllardan kurtulmanın imkansız olmadığını öğrendim bu sayede bende kol kıllarımı gittiğim bir firmada 7 seansta komple bitirme sözü ile yaptırmaya başladım şuan 5. Seanstayım ama şuanda bile kolumdaki kıllardan tamamen kurtulduğum hisseder gibiyim.

Selim Arslan Beyin Yaptığı Yorum: Tüm kollarımda çıkan kıllar beni oldukça endişelendirmekte ve güven sorununa yol açmaktaydı. Bende bu durumdan kurtulmak için tüm kol lazer epilasyon Yaptıranlar şeklinde arama yaparak bu site ile karşılaştım. Bu sayede tüm kollarımda ki kıllardan nasıl kurtulmam gerektiğini, başkalarının bu konuda gerçekleştirmiş dolduğu deneyimlerini okuma fırsatı buldum. Bu sayede bende gidi bir lazer epilasyon firmasına tüm kol lazer epilasyon yaptırarak tüm kollarımda çıkan kıllardan kurtuldum herkese öneririm.

Not: Arkadaşlar sizlerde tüm kol lazer epilasyon yaptırmışsanız bizimle yorumlarınızı paylaşmaktan çekinmeyiniz.

 

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git