TR türkiye
sohbet siteleri

Tüm Kol Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Tüm Kol Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kollarındaki kıllardan sorun yaşayan arkadaşlarımız lazer epilasyon ile yaşamış olduğu deneyimlerini paylaşacağız.

Özellikle kadınların istenmeyen tüy konusunda en rahatsız olduğu bölgelerden birisi de kol bölgelerinde oluşan tüylenmelerdir. Buradaki tüylenmelerden kurtulmak için genelde kadınlar ağda, traş gibi klasik yöntemler kullanmaktadır. Ancak günümüzde lazer epilasyon teknolojisinin gelişmesi ve başarılı sonuçlar elde edilmesi bu klasik yöntemleri pekte tercih edilebilir kılmıyor. Lazer uygulamaları son yıllarda bu bölgede ön plana çıkmış ve tercih edilmektedir.

Bir diğer uygulama ise iğneli epilasyon uygulaması. Bu bölge için uzun süren ve yan etki ihtimali fazla olan bir epilasyon uygulamasıdır. Genellikle lazer epilasyonun uygun olmadığı durumlarda tercih edilir çünkü geniş bir bölgedir. Hem çok zaman alır hem de ağrılıdır. İşte bu sebeplerden dolayı uygun kıl yapısına sahip kişilerde lazer epilasyon oldukça tercih edilir bir seçenek haline gelmiştir. Bu bölge içinde uygun lazer tipi seçimi önemlidir.

Bu bölgedeki tüylerin çıkış yönü alt kol ve üst kolda birbirinden farklı olabiliyor. Bu kılların derinlikleride ve lazer epilasyona alınan cevapta üst kol ile alt kolda farklı olmaktadır. Kol bölgesinde doğru lazer tiği ile işleme başlanması büyük önem taşır. Alexandrite lazer bu bölgede başarı oranları düşük lazerlerdir. Bu bölge için genellikle diode lazer yöntemi tavsiye edilir. Neden derseniz, bölgedeki kıl derinliği diğer bölgelerden daha fazla olduğundan, diode lazerlerin bu bölgede daha başarılı olduğunu düşünüyoruz.

Üst kolda oluşan tüylenmeler ve kıllar için alexandrite lazerin kullanımı özellikle büyük sıkıntlara sebep olabiliyor. Kolda daha çok diode lazer uygulamaları ön plana çıkıyor. Ancak lazer öncesi mutlaka uzman kişi sizi muayene etmelidir. Vücudunuzun kıl yapısını ve cilt tipinizi bu muayene sonucunda değerlendirmelidir. Eğer bu lazer epilasyonuna uygun olduğunuza karar verilirse, diode veya alexandrite lazer tiplerinden hangisi size daha faydalı olabilecekse onunla işlem başlatılır.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Mine Aksu Hanımın Yaptığı Yorum: Tüm kol lazer epilasyonu ben geçen sene bir firma aracılığı ile gerçekleştirdim. Öyle muazzam sonuçlar aldığımı pek söyleyemeyeceğim ama genel itibari ile 10 üzerinden 7 diyebilirim. Benim sıkıntı çektiğim konu ise kollarımda ki tüylerin tam anlamıyla bir erkek koluna benzemesiydi. Bu sebeple çokta lazer epilasyon firmasına kızdığımı söyleyemem.

Hira Cantek Hanımın Yaptığı Yorum: Tüm kol lazer epilasyonu bir firmanın 100 TL’lik indirimi neticesinde yaptırma kararı alarak yaptırdım. Yaptırdığım ilk andan itibaren gerçekten olumlu sonuçlar alarak toplamda 8 seans sonunda komple tüm tüylerinden kurtulmamı sağladı. Bu neticede bende bir çok arkadaşıma lazer epilasyonu önermekteyim.

Özge Parlak Hanımın Yaptığı Yorum:  Lazer epilasyonu bir çok zamandır yaptırmayı düşünüyordum ama her defasında acıma hissinden dolayı korkuyordum. Bu korkumu yenmeme gittiğim lazer epilasyon firması sağladı. Lazer epilasyon acısını indirmek için uyuşturucu sprey kullanarak lazer epilasyon acısını hiç hissetmemi sağladı. Bu sayede bende tüm kol lazer epilasyon yaptırmaya karar vererek tüm kollarımda ki kıllardan bir daha sonsuza kadar kurtuldum diyebilirim.

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

1541509455914Emre Akıncı Beyin Yaptığı Yorum: Vücudumun hiçbir yerinde kıl olmaması ama sadece kollarımda kıl olması beni gerçekten yıpratıığı bir durumdu. Bende bu sorunlardan kurtulmak amacıyla lazer epilasyon yaptırarak istenmeyen tüm tüylerim elveda deme fırsatı yakaladım. Firma bana bu hizmeti seans başı 200 TL gibi bir ücrete sundu.

Fatih Can Beyin Yaptığı Yorum: Lazer epilasyonu internetten karşılaştığım LazerEpilasyonu.Net sitesi sayesinde tanıştım bu sayede kolumdaki kıllardan kurtulmanın imkansız olmadığını öğrendim bu sayede bende kol kıllarımı gittiğim bir firmada 7 seansta komple bitirme sözü ile yaptırmaya başladım şuan 5. Seanstayım ama şuanda bile kolumdaki kıllardan tamamen kurtulduğum hisseder gibiyim.

Selim Arslan Beyin Yaptığı Yorum: Tüm kollarımda çıkan kıllar beni oldukça endişelendirmekte ve güven sorununa yol açmaktaydı. Bende bu durumdan kurtulmak için tüm kol lazer epilasyon Yaptıranlar şeklinde arama yaparak bu site ile karşılaştım. Bu sayede tüm kollarımda ki kıllardan nasıl kurtulmam gerektiğini, başkalarının bu konuda gerçekleştirmiş dolduğu deneyimlerini okuma fırsatı buldum. Bu sayede bende gidi bir lazer epilasyon firmasına tüm kol lazer epilasyon yaptırarak tüm kollarımda çıkan kıllardan kurtuldum herkese öneririm.

Not: Arkadaşlar sizlerde tüm kol lazer epilasyon yaptırmışsanız bizimle yorumlarınızı paylaşmaktan çekinmeyiniz.

 

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini