TR türkiye
sohbet siteleri

El ve Parmak Üstü Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

El ve Parmak Üstü Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Bir çok kişinin en etkili sorunlarından biri haline gelen ve genelde erkeklerin en kısmı olarak sorunlar oluşturduğu el ve parmak üstü kıllarına çözüm yine lazer epilasyon yöntemleri ile olmaktadır. Günümüz teknolojisinin en etkili ve başarılı bir biçimde kullanılması bir çok kişiyi oldukça farklı yönleri tercih etmelerine sebep olmaktadır. Bir çok arkadaşımızın evlerinde kendi başlarına kendi imkanları ile çözümler aramakta olduğu istenmeyen tüylerine çözümler nitekim ki çözüm yerine olumsuzlukları kendini göstermektedir.

Başımdan geçen bir hikayemi de anlatmak isterim sizlere. 2011 senesinde muayenehaneme gelen bir bayan arkadaşımın el ve parmak üstü kıllarından şikayetçi olduğunu söyledi ve inceleme fırsatı bularak gördüklerim karşısında neredeyse küçük dilimi yutmuştum. El ve parmak üstünde neredeyse saç gibi kıllarının çıktığını gördüm. Nasıl neden oldu demeye kalmadan kendisi açıkladı editör jilet dedi. Anladım ve yüzündeki üzgün ifadeyi korkma dedim kesin ve net bir çözüm bulacağım sana diyerek 2 gün sonraya randevu verdim. 2 gün sonra geldiğinde el üstündeki kılları kendim tıraş ederek daha sonra hazırladığım bir kür ve iğneli epilasyon ile 3 ay gibi bir sürede neredeyse %80 gibi kıllardan kurtardım. Daha sonra ise lazer epilasyon yöntemleri ile de tamamen kıllardan kurtarmayı başardım kendisini.

El ve Parmak Üstü Lazer Epilasyon Seans Fiyatı

El ve parmak üstlerine lazer epilasyon yaptırmak bir çok arkadaşımız açısından oldukça tereddüt dolu bir olay olmaktadır. Acaba elimden lazer yaptırdığım anlaşılır mı veya fiyat konusunda mağdur olurmuyum gibi sorular bir çok arkadaşımız tarafından oldukça sıkıntılı bir dönem oluşturmaktadır. El ve Parmak üstü lazer epilasyon yaptırmaya karar veren arkadaşlarımız için seans fiyatı 30 TL tutmaktadır. Eğer kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz bu fiyat 35 TL olmaktadır.

El ve Parmak Üstü Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

El ve parmak üstüne lazer yaptırmaya karar verdikten sonra bir diğer sorun ise kaç seans sürdüğünü merak etmekten geçmektedir. Bunu da sizler için yorulmadan araştırma yapmadan öğrenmeniz için hazırladığımız bu konumuzda ortalama olarak 3-5 seans arasında sürmektedir.

El ve Parmak Üstü Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

el ve parmak üstü lazer epilasyon.jpgMurat Bey: Elimin üstünde görünen kıllardan oldukça rahatsız olmaya başlamıştım.Beyaz tenli olmam ve kıllarımın kapkara olması beni oldukça üzme noktasına getirmişti bende bu site aracılığıyla gidip bir kliniğe başvurdum ve oldukça memnunum şimdi herkese öneririm.

Pınar Hanım: Parmak üstümde çıkan istenmeyen tüyler oldukça beni üzmeye başlamıştı. Hatta hatta neredeyse depresyona bile girecektim. sözleri doğrultusunda bir firmadan lazer epilasyon yaptırdım para hariç herşey aynen dediği gibi çıktı fiyat yaşadığım şehirde sadece 2 firmanın olması yüksek fiyatları doğurmaktadır.

Hande Hanım: Geçenlerde bende çok farketmesem de bir arkadaşımın uyarısı üzerine görüp anladım bende hemen lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Zaten çok az olan kıllarımı 2 seans gibi sürede kökünden kazıdılar.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini