TR türkiye
sohbet siteleri

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Koltuk altında çıkan istenmeyen tüyler hem erkek hem bayan hemen hemen herkesi en sıkıntılı ve sancılı sorunları arasında yer almaktadır. Koltuk altında yer alan istenmeyen kıllara yüz yıllarca farklı çözümler sunulsa da hiçbiri kesin bir çözüm olamamıştır. Tabi bu durum bir çok bilim insanı tarafından araştırılan ve tecrübe edinilen bir konu olarakta kendini göstermektedir. Zamanla denenen ağda, epilatör, depilatör, tüy dökücü krem, jilet gibi ürünler hiçbir şekilde çözüm sunamamıştır.

Bu soruna en güzel çözüm olarak karşımıza çıkan çözüm ise lazer epilasyon yöntemleri yer almaktadır. Lazer epilasyon hem tüyleri inceltmekte hemde kesin ve net çözümler sunarken aynı zamanda vücudunuza herhangi bir yan etki yapmadan çözüm sunmaktadır. Tabi bu işlem profesyonel kliniklerde yapıldığında daha güzel çözümler sunmaktadır. Sizlerde çevrenizde bildiğiniz kaliteli kliniklerde lazer epilasyon yaptırınız.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans Fiyatı

Koltuk altınıza lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiğiniz anda aklınıza çelen en önemli noktalardan biride fiyat olmaktadır. Farklı farklı firmaların sunmuş olduğu fiyat politikaları bir çok arkadaşımızda kafa karışıklığını sebep olmaktadır. Ortalama olarak fiyat aralığını ele alırsak bayan koltuk altı lazer epilasyon seans fiyatı 30 TL olmakta, Erkek koltuk altı lazer epilasyon seans fiyatı 40 TL tutmaktadır. Tabi bunlar nakit fiyatlar olmaktadır. Eğer kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz bu fiyatlara 5 TL fark ödemeniz gerekmektedir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor

koltuk altı lazer epilasyon

Koltuk altı lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlarımız lazer epilasyon da seans süresi söylemek çok ama çok saçma olmaktadır. Nedeni ise her bireyin vücut ve kıl tipi değişkenlik göstermektedir. Ama ortalama olarak ele almak gerekirse bu işlemi 5-7 seans arasında söylemek yanlış olmasa gerek. Ama yine de söylediğim gibi bölgenin kıllanma durumu, kılların kalınlık durumu ve kılların renk durumu bu işlemin süresini oluşturmaktadır.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Cemile Hanım: 15 yaşından beridir bu koltuk altı kılları ile sıkıntı çekmekteyim. Ne kadar evde farklı farklı cihazlar aletler denesem de bir türlü çözüme kavuşamadım. Ama bir gün eşimin desteğiyle bir kliniğe gidip muayene olup seanslara başladım şuan 4. seanstayım ama gözle görülür kıllarım da azalma gözükmektedir.

Özgür Bey: Her ne zaman denize ve havuza gitsem koltuk altımdaki kararmış kıllardan utanır hale gelirdim. Bir gün bir arkadaşımla beraber gidip bir firmadan lazer yaptırmaya karar verdik. uygun fiyatı ile cezbetti bizi bizde yaptıralım dedik. Tam 9 seans sonra artık kılllardan tümüyle kurtuldum.

Hamide Hanım: Şu kadınların en büyük sorunu olmaktadır koltuk altlarında çıkan iğrenç kıllar bir türlü çözüm bulamadım en son karşımda bulunan Özel Bölge hastanedeki lazer epilasyon bölümüne gidip muayene oldum. İşinde profesyonel olan bu ekip sayesinde şimdi koltuk altımda hiç kıl yok. Gören herkes merak ediyor bende söylemiyorum :)

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini