TR türkiye
sohbet siteleri

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Şık bir dekolte elbise giydiğinizde en çok sizi rahatsız eden durumlardan biridir göğüs aranızda kendini nem buradayım diyen tüylenmeler.İşte bu soruna en güzel çözüm olarak karşımıza çıkan çözüm olarak lazer epilasyonlar çıkmaktadır. Evde binbir uğraş ile farklı farklı türdeki çözümler tabi bunlar ağda, jilet, epilatör, tüy dökücüler oluşturmaktadır.

Çektiği kılın kökü o kadar kalındı iki anlatmam imkansızdı. Ve daha sonra bir daha o kıl çıkmadı arkadaşımızda o kıldan kurtuldu.

Meme Arası Lazer Epilasyon Fiyatı

Meme arasına lazer epilasyon yaptırmak oldukça kolay ve bir o kadar da uygun fiyat ile sunulmaktadır. Artık teknolojinin gelişmesi ile bir çok şehrimizde onlarca lazer epilasyon ve güzellik merkezleri bulunmakta ve hizmet sunmaktadırlar. Konumuza dönecek olursak ta Meme arası lazer epilasyon seans fiyatı 35 TL olmakta ve bu tutar Kredi kartına 40 TL’ye sunulmaktadır. Göğüs arası lazer epilasyon ortalama 3-5 seans arasında sürmektedir.

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Lazer epilasyon bir çok bölgeye sıkıntısız bir biçimde yapıldığı gibi göğüs arasına da sıkıntısız bir şekilde yapılmaktadır. Ve bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Göğüs Arası Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Pakize Hanım: Göğüs arasına lazer epilasyon yaptırmak için bekleyenler bence artık beklemekten vazgeçip hemen lazer epilasyon yaptırmaları yararlarına olacaktır. Ben yaptırdım çok memnunum.

Elif Hanım: Göğüs arası lazer epilasyon yaptırdım ama memnun kalmak ile kalmamak arasında kaldım. Çoğu tüylerimden kurtuldum ama bazıları kaldı yinede yüzde oranıyla hesaplarsak %75-80 oranında tüylerimden kurtuldum.

Jülide Hanım: Aslında kız kardeşimin isteği üzerine yaptırdım. Mahallemizde bulunan firmaya yaptırdım ama pişman oldum mahvettiler me-melerimin arasını, daha sonra şehir merkezinde bulunan bir kliniğe gittim sonuç on numara 5 yıldır diyebilirim.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini