TR türkiye
sohbet siteleri

Tüy Sarartıcı Kullananlar Kullanıcı Yorumları Krem-Sprey

Tüy Sarartıcı Kullananlar Kullanıcı Yorumları Krem-Sprey

Merhaba değerli arkadaşlar bu konumda sizlere piyasada satılan ve çokca kullanılan tüy sarartıcı krem ve spreyler hakkında detaylı bilgiler vermek istiyorum. Hemen hemen hepsini kullanan biri olarak tüm tüy sarartıcılar hakkında oldukça bir bilgiye sahibim. Tabi bilirsiniz ki bilgi paylaştıkça çoğalır sözünden hareket ederek bu konuyu hazırladım.

Konumu hazırlarken hem ürünler hakkında fiyatlarını, hem ürün hakkında performansını, hemde önerilip önerilmediğini sizler için hazırladım. Amacım tüm sarartıcılar hakkında bilgi sahibi olmanız ve faydalanmanız içindir.

 Sesu Tüy Sarartıcı Krem

sesu tüy sarartıcı kremPiyasada oldukça rağbet gören ve herkes tarafından bilinen bir marka olan Sesu kullanıcılarını düşünerek her daim uygun fiyatlı kullanıcı ürünleri çıkarmakla meşgul bir firmadır. Ürün kalitesi açısından oldukça kaliteli ve 10 üzerinden 9 gibi bir puana sahip olabilecek kalitededir.Piyasada 9 Tl gibi cüzi bir fiyata bulabileceğiniz Sesu Tüy dökücü krem kutu içerisinde iki adet tüpten oluşmaktadır. İki paketi bir biri içerisine karıştırarak kullanabilirsiniz. Kalite fiyat performans oranı olarak 10/9 puanını almaktadır.

Editörün Puanı: 10/9
Performans      : 10/7
Fiyat                  : 9 TL

Vivet Tüy Sarartıcı Krem

vivet tüy sarartıcı kremVivet tüy sarartıcı krem kullanım olarak daha rahat bir krem olduğunu söyleyebilirim. Tabi tüy sarartıcı kremler tüm vücut tipine uygun olarak değiştiklerinden vücut tipinize uygun olup olmadığını sizinde araştırarak kullanarak deneyerek öğrenebilirsiniz. Vivet tüy sarartıcı krem bir kaç arkadaşımın deneyimi üzerinde fazlaca tahriş ettiği, bende ise herhangi bir etki göstermediğini söyleyebilirim. Puan olarak vermek gerekirse 10/7 puanı hakkettiğini bildirmeden de geçemeyeceğim. Fiyat olarakta gayet uygun olan ürün marketlerde 9-10 TL civarında bulabilmeniz mümkündür.

Editörün Puanı: 10/7
Performans      : 10/6
Fiyat                  : 9,50 TL

Sally Hansen Tüy Sarartıcı Krem

sally hansen tüy sarartıcıPiyasada az bilinen ama kalite açısından oldukça kaliteli olan sadece profesyonel kişilerin tercihi olan bir tüy sarartıcı krem bilmek ister misiniz. Bu ürünü alacak param olmadığından bir arkadaşımın hediyesi üzerine deneme fırsatı buldum ürün piyasada 90 TL dolaylarında satılmaktadır. Ürün içeriği olarak 3 adet tüpten oluşmaktadır. 1. Tüp ürünü kullanmadan önce uygulanacak bölgeye sürerek vücudun tüy sarartıcıya sıkıntı çıkarmadan sarartmasını sağlamak içindir. Diğer iki tüp isi birbirine karıştırılarak kullanılmaktadır. Öneri açısından eğer paranız varsa kesinlikle kullanın derim.

Editörün Puanı: 10/10
Performans      : 10/10
Fiyat                  : 88 TL

tüm tüy sarartıcı ürünler

Epilady Tüy Sarartıcı Krem

epilady tüy sarartıcı kremGüzel ve uygun fiyatı ile bir çok kez kullandığım ve içerik olarak dolu dolu gelen bir tüy sarartıcı ile sizlerle. Bir çok arkadaşım kullanmakta ve olumlu sonuçlar elde ettiği ürün pek piyasada bulunmamaktadır. Az bulunan ve fiyat olarakta 18 TL gibi makul bir fiyata satılmaktadır. Diğer ürünler gibi  9 TL olmasına aldırış etmeyin bu ürün içerik olarak baya dolu dolu gelmektedir. Önerme konusuna gelirsek önermekteyim. 1 kutu alıp 3-4 ay kullanabilirsiniz.

Editörün Puanı: 10/6
Performans      : 10/6
Fiyat                  : 18 TL

Waxer Tüy Sarartıcı Krem

waxer tüy sarartıcı kremWaxer tüy sarartıcı krem diğer kremlerin aksine oldukça yoğun bir kıvama sahiptir. Yoğun kıvamı sayesinde akmadan her tarafa aynı renkte olmasını sağlamaktadır. Yüz kol ve bacaklarda kullanılan bu ürün yüz hariç bacak ve kollarımda kullanmam sonucunda oldukça kaliteli bir sonuç sunduğunu bildirmek isterim. Piyasada satılan ürünün 70+35 ml iki adet tüp ile satılmaktadır. Birbirine karıştırılarak kullanılmaktadır. 17 TL gibi bir fiyata satılan ürün aslında diğer ürünlerin aksine biraz fiyat konusunda indirime gitmesi gerekmektedir.

Editörün Puanı: 10/6
Performans      : 10/5
Fiyat                  : 17 TL

Depi Pure Tüy Sarartıcı Krem

depi pure tüy sarartıcı kremUzun süredir saatışı olan ve hala devam eden Depi pure yıllara meydan okumaktadır. Ürünü çok çok önceden kullandım. Tabi bu konuyu yazmak için tekrar kullanmak istedim. Ürün hala eski kalitesini elinde bulundurarak güzel bir sarartıcı olmaktadır. Bir çok piyasa ürününe oranla daha kaliteli olduğu ve daha profesyonel olduğunu bildirmek isterim. Ben bu ürünü piyasada 15 TL gibi bir fiyata bulup aldım. Umarım sizde dener ve memnun kalırsınız.

Editörün Puanı: 10/6
Performans      : 10/6
Fiyat                  : 15 TL

Agiss Tüy Sarartıcı Krem

agiss tüy sarartıcı kremYılların markası olan Agiss tüy sarartıcı konusunda da oldukça adından söz ettirmektedir. Agiss diğer ürünlerin kalitesine nazaran bu üründede laliteli olarak sunulmuştur. Agiss tüy sarartıcı krem yüzünüzde, kollarınızda, bacağınızda, göbeğinizde kullanabilirsiniz. Diğer tüy sarartıcılara nazaran sarartırken kıl köklerini güçlendirmeden sarartarak zamanla kılların daha kalınlaşmasının önüne geçmektedir. Bir çok tüy sarartıcı ürün bu problemi çözemezken Agiss bu konuda başarılar elde etmektedir. Fiyat olarak 7 TL gibi bir fiyata AVM’lerde bulabileceğiniz bu ürün kesinlikle tercih sebebidir.

Editörün Puanı: 10/9
Performans      : 10/9
Fiyat                  : 7 TL

Clemy Tüy Sarartıcı Krem

clemmy tüy sarartıcı kremSon denediğim bir ürün olan Clemy tüy sarartıcı papatya özü sayesinde oldukça tahrişsiz bir tüy sarartıcı olmaktadır. Clemy tüy sarartıcı krem kokusu sayesinde kesinlikle tercih etmelisiniz. Birkaç arkadaşımın bu ürünü kullanıp çok uzun süre sararttığı ve bir süre sonra çıkan kılların bile sarı olarak çıktığınıda bildirmek isterim. Fiyat olarak diğer ürünlere nazaran biraz yüksek olmaktadır. 19 TL gibi bir fiyata bulmanız mümkündür.

Editörün Puanı: 10/6
Performans      : 10/5
Fiyat                  : 19 TL

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini