TR türkiye
sohbet siteleri

Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Bayan arkadaşlarımızın en büyük sorunu olan ve büyük bir hal alan göğüs ucundaki istenmeyen tüyler. Küçüklükten başlayan bir takım sorunlardır.

Küçüklükten başlayan ve ileri ki zamanlarda bu tüylenmelerin başını alamayıp kalın ve siyah kıllanmalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sorun bir çok genç kızımızda özgüven sıkıntısı yaşatmaktadır. Bu sorun ile yüzleşmeyip evde keni kendinize yaptığınız bir takım çalışmalar ve bu çalışmalara örnek vermek gerekirse ağda, cımbız, epilatör ve jilet gibi çözümler çok büyük sorunlar yaşatmaktadır.

Çok göğüs ucu kılı bulunan birini gördüğümde sebebini sordum basit ve tek kelime ile mahcup bir dille JİLET olduğunu iletmişti. Tabi lazer epilasyon yöntemleri ile bu işlemler kolaylıkla yok oldu.

Not: Bu konuyu bu denli uzun anlatmamın amacı sizlere örnek olmasıydı. Sizlerde internet üzerinden araştırma yapmadan herhangi bir yerinize herhangi bir ürünü kullanmayın.

Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Fiyatı Yaptıranlar Yorumlar

Soru: Göğüs Uçlarına Lazer Epilasyon Zararlı Mı?

Bilinmesi gerekir ki lazer epilasyon tüm ülkelerde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Lazer epilasyonun bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Bu sebepledir ki tereddütsüz bir şekilde lazer epilasyon yaptırmanız da herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Not: Kesinlikle ama kesinlikle bir yan etkisi bulunmasa dahi hamile bayanların lazer epilasyon yapmasını önermemekteyiz.

Meme Ucu Lazer Epilasyon Fiyatı

Meme uçlarında çıkan kıllanmalar bayanlar arasında çok sıklıkla duyduğumuz ve maillerde bizlere iletilen sıkıntılar arasında büyük bir oranı kaplamaktadır. Peki bayan arkadaşlarımızın bu soruna kesin çözüm sunan lazer epilasyon yöntemleri tercih etmemesinde ki  en büyük sebep olarak fiyat konusu yer aldığını anlamaktayız. Ama bilinenin aksine artık lazer epilasyon yöntemleri çok uygun ve orta yollu fiyatlar ile sunulmaktadır. Göğüs ucu lazer epilasyon seans fiyatı ortalama 30 TL tutmaktadır. Bu fiyat Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen arkadaşlarımız için 35 TL olarak sunulmaktadır. Ortalama olarak ele alırsak Meme ucu lazer epilasyon 4-6 seans arasında sürmektedir. 

Göğüs Ucu Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Selin Hanım: Bu sitede edindiğim bilgiler doğrultusunda bende muayene olmak için gittim ve sadece 2 adet tüyüm bulunmakta idi. Doktorun görmesi ve lazer epilasyon yapması bir oldu 20 gün sonra tekrar gel dedi fiyat olarak ta pazarlık edip 20 TL gibi bir fiyata gerçekleştirdim.

Bennu Hanım: Bende siyah değilde sarı şekilde ele gelen tüylenmeler mevcuttu ileride bebeğim olursa ve boğazına kaçarsa diye tereddüt ederdim. Eşiminde ısrarı üzerine gidip muayene oldum. Sonuç mükemmel ve şuan hiçbir şekilde tüy bulunmamakta.

Saniye Hanım: Ah nedir benim şu kıllardan çektiğim bacak kıllarımdan kurtuldum derken şimdide bu başladı. Limon kürü deneyip baya azalttığım kıllarımı tam kurtulmak amacıyla gittiğim bir klinikte bana 3 seansta bitireceklerini söylediler. Ve aynen dedikleri gibi oldu herkese öneririm.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini