TR türkiye
sohbet siteleri

Bikini Bölgesi En Kolay Nasıl Temizlenir?

Bikini Bölgesi En Kolay Nasıl Temizlenir?

Her bayan ve erkeğin en büyük sorunları arasında er alan ve hemen hemen her hafta temizlik ile uğraşmak bir çok kişi tarafından zor gelmektedir. Bikini bölgesinin temizliği hem sağlık açısından hemde estetik bir görüntü için temizliği uygun bir şekilde yapılmalıdır.Tabi sık sık yapılan bu temizlik bir çok insan tarafından artık zor ve sıkıcı gelmektedir.

Bikini Bölgesi Temizliği İçin Bir Kaç çeşit Temizlik Yöntemi Bulunmaktadır. Tabi bunlar çok farklı türde ve çeşitte olduğundan kaynaklı olarak bir çok kişinin uyguladığı yöntemler birbirinden farklı olmaktadır. Kimisinin Jilet gibi ürünler kullanması, Kimisinin tüy dökücü kremler kullanması, kimisinin hamam otu denilen tozlar kullanması, kimisinin ağda yapması, kimisinin lazer epilasyon yapması gibi farklı türde tüylerden kurtulmak mümkün olmaktadır.

En Sık Kullanılan Tüy Alma Yöntemleri

  1. Bikini Bölgesi En Kolay Nasıl Temizlenirjilet
  2. epilasyon
  3. ağda
  4. tüy dökücü
  5. hamam otu

Bunların başlıca yöntemleri arasında yer almaktadır. Tabi bu yöntemler sizlerin cilt tipine uygun olarak değerlendirilse de her birey ve vücut tipi için değişmektedir. Bu yöntemler arasında erkeklerin en çok tercih ettiği yöntemin Jilet olduğu, bayanların ise en çok tercih ettiği yöntemin Ağda olduğunu bildirmek isteriz.

Bikini bölgesi için yaptığımız anketimizde toplam  kullanılan oy sayısı 22.000 olmaktadır. Bunlardan %80 gibi bir oy oranına sahip olarak Jilet yöntemi seçilmektedir. En hızlı ve kolay olan jilet ile istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi seçilmiştir.

Aslında en uygun ve pratik yol olan Jilet ile bikini bölgesini pürüzsüz bir biçimde hem yapabilir, hemde kolay şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Bir öneri olarak sunmak gerekirse jilet ile tüylerinizden kurtulduktan sonra bikini bölgesine kolonya sürmeniz o bölgedeki bakterilerin ölmesinede sebep olmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini