Lazer ile Genital Bölge Beyazlatma

Lazer ile Genital Bölge Beyazlatma

Bayanların en hassas bölgelerinden biri haline gelen ve son zamanlarda oldukça sık sık karşılaşılan bir durum olan Özel Bölge kararmasına lazer epilasyon yöntemleri çözüm bulmak artık mümkün hale gelmektedir.  Özel Bölge bölge çeşitli sebeplerden dolayı renk değişmesine esmerleşmesine, siyahlaşmaya, kararmaya sebebiyet vermektedir. Bu tür durumla karşılaşıldığında internet ortamında araştırma yapan bayanların bir çok farklı farklı çözümler bulduğunu ve çözümler konusunda oldukça bilgisiz bir şekilde internette dolaşmaktadır. Bu konuda bayan arkadaşlarımıza çözümler ve bu konular hakkında yardımcı olmak istiyoruz.

Günümüz koşullarında lazer ile renk açma oldukça tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte hem leke tedavisinde hemde bölgesel kararmalara çözüm bulmaktadır. Özel Bölge bölge beyazlatma, Özel Bölge renk ağartma ve Özel Bölge renk açma tedavileri uygulanabilmekte ve tercih edilebilmektedir.

Lazerle renk açma Avrupa’dan ülkemize gelmiş olmakta ve isim olarakta “labial whitening” – ” vulvar whitening” olarak bilinmekte ve hastane ortamında bu şekilde adlandırılmaktadır.

 

bikini bolgesi beyazlatma

 Özel Bölge Koyulaşması Herhangi bir Sorun Oluşturur mu?

Özel Bölge bölgenin koyulaşması herhangi bir sorun olmamaktadır. Fiziksel olarak herhangi bir sorun olarak görülmeyen Özel Bölge koyulaşması sadece bayanların göz zevkine hitap etmemektedir . Dış Özel Bölgedeki esmerleşme herhangi bir sağlık sorununa sebep vermese de bazı bayan arkadaşlarda psikolojik olarak sorunlara sebep vermektedir. Tabi bu durumun ortadan kaldırmanın en güzel yolu ise lazer ile renk açma yöntemini kullanmaktır.

Özel Bölge Neden Koyulaşır Esmerleşir Siyahlaşır?

Her insan doğumundan yaşlılığa kadar geçen sürede bir takım değişikliklere maruz kalır. Bu değişiklikler gerek renk koyulaşması gerek kırışıklık gereks ede sarkma olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tür durumların ortaya çıkması kötüye yorumlanmamaktadır. Bu durumlar hayatın devamı olarak yorumlanmakta ve insanların yaşamının gelişimi olarak değerlendirilmektedir. Dış Özel Bölgeye tıp dilinde “vulva” denilmektedir. Vulva zamanla hem yaşa hem ortama hemde hormonal değişikliklere bağlı olarak renk değişimlerine sebep olmaktadır. Daha soğuk bir iklim tipine sahip bölgelerde dış Özel Bölgenin renk değiştirmesi pek gözlenmese de daha ılıman soğuk iklimlerde dış Özel Bölgenin renk değiştirmesi ortaya çıkmaktadır. Genel olarak dile getirirsek dış Özel Bölge yani vulva güneş ışınlarının UV etkisi altında renk değiştirmesi normal bir durum olarak karşılanmaktadır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.