TR türkiye
sohbet siteleri

Lazerle Özel Bölge Beyazlatma Fiyatları

Lazerle Özel Bölge Beyazlatma Fiyatları

Birçok bayan arkadaşımızın bariz en büyük sorunları arasında oldukça üst sıralarda yer alan ve oldukça sık bir sorun olan Özel Bölge esmerleşmesi büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel Bölge bölge kararması bayanların Özel Bölgelerine kullandıkları jilet ağda gibi ürünlerin sık sık kullanmasından veya hormonal değişikliklerden oluşmaktadır.

Tabi bu hormonal değişikliklerden oluşan renk değişiklikleri bir çok bayan arkadaşımızın psikolojik olarak çöküntüye  sebep vermekte ve bazı önünü alamadığı kendine güven olgusunu kaybettirmektedir.

Tabi bu tür sorunların önüne 2000’li yıllarla birlikte hayatımıza giren lazer epilasyon cihazları bu gibi sorunlara çözüm sunmaktadır. Tabi lazer epilasyon yöntemleri bu gibi sorunlara çözüm sunarken bazı arkadaşlarımızın tereddütleri de bulunmaktadır. Bu tereddütlerin en büyüğü ise acaba kadınlık organlarıma zarar verir mi yan etkisi olur mu sorusu oluşmaktadır.

lazer epilasyon Özel Bölge

 

Tabi toplumda bilinen aksine lazer epilasyonun bilinen herhangi bir yan etkisi bilinmemektedir. Uzun yıllarda hem ülkemizde hem dünyada kullanılan lazer cihazları herhangi bir yan etkisinin bulunmadığını  anlamaktayız. Genellikle yan etkisi bulunan cihazlar uzak doğu Çin Kore yapımı cihazlar olduğu Avrupa menşeili FDA onaylı cihazların bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Lazerle Özel Bölge Beyazlatma Fiyatı

Lazer ile Özel Bölge beyazlatma işlemi genellikle 4-6 seans arasında sürmektedir. Eğer ki sizde lazerle Özel Bölge bölgenizi beyazlatmak istiyorsanız bu işlem için cebinizden seans başı 100 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Eğer kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz de bu işlem için 10 TL farkla 110 TL ödemeniz gerekiyor.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini