Lazerle Özel Bölge Beyazlatma Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.713 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 9th, 2019 Saat 05:19 pm yapılmıştır

Birçok bayan arkadaşımızın bariz en büyük sorunları arasında oldukça üst sıralarda yer alan ve oldukça sık bir sorun olan Özel Bölge esmerleşmesi büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Özel Bölge bölge kararması bayanların Özel Bölgelerine kullandıkları jilet ağda gibi ürünlerin sık sık kullanmasından veya hormonal değişikliklerden oluşmaktadır.

Tabi bu hormonal değişikliklerden oluşan renk değişiklikleri bir çok bayan arkadaşımızın psikolojik olarak çöküntüye  sebep vermekte ve bazı önünü alamadığı kendine güven olgusunu kaybettirmektedir.

Tabi bu tür sorunların önüne 2000’li yıllarla birlikte hayatımıza giren lazer epilasyon cihazları bu gibi sorunlara çözüm sunmaktadır. Tabi lazer epilasyon yöntemleri bu gibi sorunlara çözüm sunarken bazı arkadaşlarımızın tereddütleri de bulunmaktadır. Bu tereddütlerin en büyüğü ise acaba kadınlık organlarıma zarar verir mi yan etkisi olur mu sorusu oluşmaktadır.

 

Tabi toplumda bilinen aksine lazer epilasyonun bilinen herhangi bir yan etkisi bilinmemektedir. Uzun yıllarda hem ülkemizde hem dünyada kullanılan lazer cihazları herhangi bir yan etkisinin bulunmadığını  anlamaktayız. Genellikle yan etkisi bulunan cihazlar uzak doğu Çin Kore yapımı cihazlar olduğu Avrupa menşeili FDA onaylı cihazların bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Lazerle Özel Bölge Beyazlatma Fiyatı

Lazer ile Özel Bölge beyazlatma işlemi genellikle 4-6 seans arasında sürmektedir. Eğer ki sizde lazerle Özel Bölge bölgenizi beyazlatmak istiyorsanız bu işlem için cebinizden seans başı 100 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Eğer kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz de bu işlem için 10 TL farkla 110 TL ödemeniz gerekiyor.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git