İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Sırt Omuz Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

4 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 1.313 kez okundu.

Bu konumuzda sizlere Sırt ve omuzlarınızdaki istenmeyen tüyler için kullanıcılarımız tarafından paylaşılan lazer epilasyon yorumu deneyimlerini paylaşma gereği duyduk. Hadi kullanıcı yorumlarına geçelim

Bayanlar Tarafından Paylaşılan Yorumlar

Hande Kırmızı Hanımın Yorumu: Hocamın sayesinde bende güvenerek lazer epilasyon firmasına gitme kararı aldım. Omuzlarımda bulunan aşırı kıllanma bir bayan olarak bana oldukça rahatsız etmeye başlamıştı. Sevgilim ile ilişkimiz sırasında benimle dalga geçmeside ayrı bir cabası idi. Bu sebeple Recep Hocamın da desteğiyle gittiğim firmada omuzlarına yaptırmış olduğum ve seans başı 120 TL vererek toplamda 10 seans ta tüm tüylerimden beni kurtardı. Artık omuzlarımda hiç tüy yok. rahatlıkla dekolte elbiseler giyebilmenin heyecanını yaşıyorum.

Fatma Şahan Hanımın Yorumu: Ah şu sırtım ah beni nede çok yıprattı, ne desem azdır. Ne yaptıysam bitmedi hayatım boyunca bana adam akıllı bir mayo giydiremedi. Her zaman çıkan ve pis bir görüntü oluşturan bu sırtım en sonunda gittiğim bir lazer epilasyon firmasının profesyonel iş bilgisi neticesinde kurtuldum. Sırt lazer epilasyon yorumları sayfasında sizlerede sunalım dedik. Çünkü artık ben çok ama çok bıkmıştım sıra sizlerde .

Derya Yenice Hanımın Yorumu: Vücudumun tüm bölgelerinde kıl olmasına rağmen sırt ve omuzlarımda aşırı derecede kıllanma mevcuttuydu. Bende artık her hafta ağda yapmaktan sıkılmıştım. Ağda jilet traş makinesi gibi her defasında bu aletleri ve kimyasalları kullanmaktan sıkıldığımdan dolayı bir lazer epilasyon firmasına giderek sırt omuz lazer epilasyon yaptırdım. Sonuçlar benim açımdan güzel diyebileceğim derecedeydi. Ama yinede öyle bebek poposu kalitesinde değildi eh işte diyebileceğimiz türden. Ama yinede çok memnun kaldım bu bile yeter.

Erkekler Tarafından Paylaşılan Yorumlar

Hakan İkra Beyin Yorumu: Omuzlarım ve sırtlarımda ki kıllardan neredeyse bir yastık yapılacak derecede idi. Bende artık havuza ve denize girmeyi isteyerek gidip tüy dökücü krem aldım. Ama almaz olaydım. Hafif yumuşak kılların hepsini döktü ama daha sonra çok sert kıllar çıkararak daha rahatsız olmamı sağladı. Daha fazla dayanamayarak yolda geçerken bir lazer epilasyon firmasının reklamını görerek gidip hemen ilk seansı gerçekleştirdim. Bu arada gittiğim firmada indirim vardı 5 seans yaptırana 3 seans hediye diyerek sırt ve omuz kıllarım için seans başı 170 TL gibi bir fiyata anlaşarak başladım. Şuan 6 seanstayım ve hiç tüy kalmadı sizlerede öneririm.

Şükrü Arıcı Beyin Yorumu: Omuzlarımda aşırı derecede çıkan kıllar beni rahatsız etmeye başlamıştı. İnternette okudum Omuz lazer epilasyon yorumları beni oldukça heyecanlandırdı. Yaşımın genç olması da bu durumda beni hem üzüyor hemde arkadaş çevresinde gururumun incinmesine neden oluyordu.Bende artık daha fazla dayanamarak bir lazer epilasyon firmasına gittim. Ama lanet olsun ki gittiğim firma beni kazıkladı. Siz siz olun kesinlikle merdiven altı firmaları tercih etmeyin.

Arni Serin Beyin Yorumu: Sırt bölgemde ameliyat olmamla birlikte sadece bir bölgede kıl çıkıyordu. Her tarafın düzgün olması sadece o bölgenin kıllı olması beni biraz üzüyordu. Cildiye doktorumun önerisi neticesinde bende gidip bir lazer epilasyon firması ile anlaşarak Sırt lazer epilasyon yaptırdım ve sonuçlar oldukça hoşuma gitti. İnternette okuduğum yorumlara birgün bende lazer epilasyon sırt yorumları yapacağım aklıma gelmezdi.

Not: Arkadaşlar sizlerde Sırt ve omuz bölgelerinizde lazer epilasyon yaptırdıysanız bizlerle yorumlarınızı konu altında bulunan yorum bölümünden paylaşırsanız diğer arkadaşlarında faydalanmasına sebebiyet vermiş olursunuz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git