İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Sırt Omuz Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bu konumuzda sizlere Sırt ve omuzlarınızdaki istenmeyen tüyler için kullanıcılarımız tarafından paylaşılan lazer epilasyon yorumu deneyimlerini paylaşma gereği duyduk. Hadi kullanıcı yorumlarına geçelim.

Sırt bölgesi için epilasyon özellikle erkekler tarafından tercih edilmektedir. Klasik yöntemlere göre daha hızlı ve kolay uygulanabilir olması bu bölge için epilasyonun tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisidir.

Sırt Epilasyonu
Sırt bölgesinde diğer bölgelerin aksine klasik yöntemleri örneğin ağda yada epilatörleri kişinin tek başına uygulayaması mümkün değildir. Mutlaka ikinci bir kişinin bu yöntemleri uygulaması gereklidir. Klasik yöntemler sırt bölgesinde oldukça ağrılıdır.

Lazer epilasyonu, diğer klasik epilasyonlardan ayıran en önemli faktör kalıcı ve uzun süreli bir tedavi yönteminin olmasıdır. Lazer uygulamasından sonra her seansta, kıllarda bir miktar azalma olması beklenir.

Erkeklerde göğüs kısmındaki kıllar çok sorun yaratmasa da, sırtta oluşan kıllar özellikle estetik açıdan bir rahatsızlık çıkardığı için, epilasyon yöntemi tercih edilir. Öyle ki bu bölgedeki aşırı kıllanma o kişinin sosyal fobisi bile olabilir. Sırt bölgesinde tüylerin fazla olmasından dolayı hiç denize, havuza girememiş (kalabalık ortamlarda) kişilere bile rastlanmaktadır.

Sadece estetik açıdan değil hijyenik açıdan da kişileri oldukça rahatsız eder. Bazı kişiler ise bu bölgede oluşan kıl dönmeleri ve oluşan kıl kökü iltihaplarından rahatsız olur.

İşte tüm bu sebeplerden ötürü, lazer epilasyon iyi bir seçenek haline gelmiştir. Sırt bölgesindeki kıl yapısı nedeni ile lazer epilasyon tipinin seçilmesi önemlidir. Sırt bölgesinde oluşan kıllar,diğer bölgelerde oluşan kıllanmalardan daha derine yerleşmektedir. Bu nedenle bazı lazer tipleri örneğin diode lazerler, bu bölgede belirgin olarak uygulanan lazer tipidir. Çünkü diode lazerler alexandrite lazerlerden daha derine inerler. Bu özellikleri bu bölgede başarı oranını artırmaktadır.

Tüm bu işlemler öncesi uzman kişi sizi muayene etmelidir. Muayenede kıl yapınız ve cilt tipiniz değerlendirilmeli. Bu değerlendirme sonucunda hangi tip epilasyon uygun ise o epilasyon seçilmelidir. Bu oldukça önemli bir aşamadır.Eğer lazer epilasyona uygun olduğunuza karar verilirse, diode ya da alexandrite lazer epilasyon tiplerinden size uygun olan hangisi ise onunla işlem başlatılmalıdır.

Bayanlar Tarafından Paylaşılan Yorumlar

Hande Kırmızı Hanımın Yorumu: Editörın sayesinde bende güvenerek lazer epilasyon firmasına gitme kararı aldım. Omuzlarımda bulunan aşırı kıllanma bir bayan olarak bana oldukça rahatsız etmeye başlamıştı. Sevgilim ile ilişkimiz sırasında benimle dalga geçmeside ayrı bir cabası idi. Bu sebeple  desteğiyle gittiğim firmada omuzlarına yaptırmış olduğum ve seans başı 120 TL vererek toplamda 10 seans ta tüm tüylerimden beni kurtardı. Artık omuzlarımda hiç tüy yok. rahatlıkla dekolte elbiseler giyebilmenin heyecanını yaşıyorum.

Fatma Şahan Hanımın Yorumu: Ah şu sırtım ah beni nede çok yıprattı, ne desem azdır. Ne yaptıysam bitmedi hayatım boyunca bana adam akıllı bir mayo giydiremedi. Her zaman çıkan ve pis bir görüntü oluşturan bu sırtım en sonunda gittiğim bir lazer epilasyon firmasının profesyonel iş bilgisi neticesinde kurtuldum. Sırt lazer epilasyon yorumları sayfasında sizlerede sunalım dedik. Çünkü artık ben çok ama çok bıkmıştım sıra sizlerde .

Derya Yenice Hanımın Yorumu: Vücudumun tüm bölgelerinde kıl olmasına rağmen sırt ve omuzlarımda aşırı derecede kıllanma mevcuttuydu. Bende artık her hafta ağda yapmaktan sıkılmıştım. Ağda jilet traş makinesi gibi her defasında bu aletleri ve kimyasalları kullanmaktan sıkıldığımdan dolayı bir lazer epilasyon firmasına giderek sırt omuz lazer epilasyon yaptırdım. Sonuçlar benim açımdan güzel diyebileceğim derecedeydi. Ama yinede öyle bebek poposu kalitesinde değildi eh işte diyebileceğimiz türden. Ama yinede çok memnun kaldım bu bile yeter.

Erkekler Tarafından Paylaşılan Yorumlar

Hakan İkra Beyin Yorumu: Omuzlarım ve sırtlarımda ki kıllardan neredeyse bir yastık yapılacak derecede idi. Bende artık havuza ve denize girmeyi isteyerek gidip tüy dökücü krem aldım. Ama almaz olaydım. Hafif yumuşak kılların hepsini döktü ama daha sonra çok sert kıllar çıkararak daha rahatsız olmamı sağladı. Daha fazla dayanamayarak yolda geçerken bir lazer epilasyon firmasının reklamını görerek gidip hemen ilk seansı gerçekleştirdim. Bu arada gittiğim firmada indirim vardı 5 seans yaptırana 3 seans hediye diyerek sırt ve omuz kıllarım için seans başı 170 TL gibi bir fiyata anlaşarak başladım. Şuan 6 seanstayım ve hiç tüy kalmadı sizlerede öneririm.

Şükrü Arıcı Beyin Yorumu: Omuzlarımda aşırı derecede çıkan kıllar beni rahatsız etmeye başlamıştı. İnternette okudum Omuz lazer epilasyon yorumları beni oldukça heyecanlandırdı. Yaşımın genç olması da bu durumda beni hem üzüyor hemde arkadaş çevresinde gururumun incinmesine neden oluyordu.Bende artık daha fazla dayanamarak bir lazer epilasyon firmasına gittim. Ama lanet olsun ki gittiğim firma beni kazıkladı. Siz siz olun kesinlikle merdiven altı firmaları tercih etmeyin.

Arni Serin Beyin Yorumu: Sırt bölgemde ameliyat olmamla birlikte sadece bir bölgede kıl çıkıyordu. Her tarafın düzgün olması sadece o bölgenin kıllı olması beni biraz üzüyordu. Cildiye doktorumun önerisi neticesinde bende gidip bir lazer epilasyon firması ile anlaşarak Sırt lazer epilasyon yaptırdım ve sonuçlar oldukça hoşuma gitti. İnternette okuduğum yorumlara birgün bende lazer epilasyon sırt yorumları yapacağım aklıma gelmezdi.

Not: Arkadaşlar sizlerde Sırt ve omuz bölgelerinizde lazer epilasyon yaptırdıysanız bizlerle yorumlarınızı konu altında bulunan yorum bölümünden paylaşırsanız diğer arkadaşlarında faydalanmasına sebebiyet vermiş olursunuz.

4 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 1.905 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git