İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Tüm Bacak Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

30 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 809 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu konumuz da biz hiç birşey söylemeyip lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarından oluşacaktır. Bacak lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumları sizlerle.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Özge Derviş Hanımın Yorumu:  Bir çok arkadaşımın önerisi doğrultusunda ben de gidip lazer epilasyon yaptırdım. Fiyat konusunda bütçemiz sarsılmış olsa da tüm bacak lazer epilasyon oldukça pürüzsüz bir bacağa ulaştırdı beni.

Pınar Aslan Hanımın Yorumu: Bacaklarım da çil çil lekeler oluşmuştu. Bu lekeler neticesinde kendi öz güvenimi oldukça kaybetmiş durumdaydım. Kocama durumu anlattım ve bana lazer epilasyona gidebileceğimi söyledi bende hemen çarşıda bulunan Sevda Epilasyon adındaki lazer epilasyon firmasına giderek tüm bacak lazer epilasyon, seans başı 300 TL olmak şartıyla 6 seans 1800 TL tutarındaki ücretini ödeyerek lazer epilasyona başladım. Çok güzel sonuçları aldım tek sıkıntı çektiğim konu ise 6 seansta bitmemesi idi ama firma bana 2 seans hediye ederek toplamda 8 seansta tüm bacak istenmeyen tüylerinden kurtulmamı sağladı.

Deniz Baş Hanımın Yorumu: Alexandre lazer epilasyon cihazının ilçemize geldiğini duyduğum anda hemen gidip bende bacaklarımın diz altında bulunan bölgeye lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Ama bir takım tereddütlerim mevcuttu. Bu tereddütlerim arasında en büyüğü lazer epilasyonun vücuduma vereceği zarar olmuştu. İnternetten araştırdığım birkaç lazer epilasyon yanığı gibi durumlar beni oldukça tereddüde düşürmüş olup bu konuda tereddüt ettim. Ben de lazer epilasyon firmasına danışarak bu konu hakkında tereddütlerim dile getirerek onlara ilettim. Firma ise Bana bu konuda garanti verdi. Şu an hiç olmadığım kadar özgüvene sahibim.

Fatma Çelik Hanımın Yorumu: Lazer epilasyona bana sevdiren en güzel olaylardan biri de bacaklarımda çıkan ve partnerimle büyük sıkıntılar yaşadığım istenmeyen tüylerimi kalıcı çözümler sunan firmanız ile tanıştım. Sizden daha önce birkaç tane lazer epilasyon firmasına gitmiş olup herhangi bir olumlu sonuç Alamadım. Ben de internet TV ve gazetelerde bulduğum yorumları ele alarak lazer epilasyon firmanızı tercih ettim. Bana toplamda 8 seans olmak koşuluyla totalde 2000 TL gibi bir rakama anlaştım ve sonuç mu mükemmel.

Hatice Karasu Hanımın Yorumu: Hiçbir zaman şansımın gülmediği lazer epilasyon konusu beni derinden etkiledi. Vücudumun bölge bölge yerlerine lazer epilasyon yaptırdım. Tüm bacak lazer epilasyon en son yaptırmaya karar verdim ve Philips lumea cihaz kendim alıp denedim. Sonuç mükemmel olmakla yetmeyip bir çok yönden tatmin edici oldu. Ama yer yer gözenek oluştu buda nazarlık diyelim dedik.

tüm bacak lazer epilasyon

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Selami Kınacı Beyin Yorumu: Sporcu olmakla birlikte lazer epilasyon konusu Benim de ilgimi çekti. Bilirsiniz ki sporcu olan kişilerin kas yapabilmesi için tüylerinden kurtulması Gerekmektedir. Ben de vücut kası çalıştığım için, bacaklarımda bulunan istenmeyen tüyler için, en yakınında bulunan lazer epilasyon ve güzellik merkezine gittim. İlk başta tereddütlerim olmakla birlikte olumlu sonuçlar alabileceğimi düşündüm. Ama ne yazık ki tüylerimin çok kalın ve sık sık olması beni mağdur duruma düşürdü. Ama yine de kıl köklerinin inceldiğini ve Siyah renkten hafif açık renge döndüğünü anladım. Yinede tüm bacak lazer epilasyon yapacaklar için tereddüt etmeden denemelerini tavsiye ederim.

Hakan Atsız Beyin Yorumu: Bende bir arkadaşımın isteği üzerine lazer epilasyon firmasında tüm  bacak lazer epilasyon yaptırmaya karar vermemle birlikte deneyimlerimin hepsini ele alarak başladım. Lazer epilasyon denilen şeyin gerçekten çocukça yapılmaması gerektiği ve işinde kendini kanıtlamış güzellik uzmanları tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sebeple sizlerde benim gibi kalitesiz firmalardan mağdur olmamak için kaliteli firmaları ve üç kuruş ucuz olacak diye kalitesiz firmalarla iş yapmayın.

Erkeklerden ne kadar olsa da az biraz yorum aldık. Erkekler genellikle bacak lazer epilasyonu konusunda oldukça çekingen durmaktadırlar.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git