TR türkiye
sohbet siteleri

Tüm Bacak Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Tüm Bacak Lazer Epilasyon Yaptıranlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bu konumuz da biz hiç birşey söylemeyip lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumlarından oluşacaktır. Bacak lazer epilasyon yaptıran arkadaşlarımızın yorumları sizlerle.

Bacak bölgesinde oluşan tüylenmenin nedeni genelde genetiktir. Genetik nedenlerle seyrek olarak ta hormonsalnedenlerle oluşmaktadır. Bacak bölgesindeki tüylenmelere karşı kalıcı bir çözüm arıyorsanız bunun tek yolu lazer epilasyondur. Genelde 6 seans yapılan bu uygulama oldukça pratiktir. Ağda gibi ağrı verici uygulamalar düşünülürse lazer epilasyon bu sebeple sıkça tercih edilir olmuştur. Bu epilasyon her iki bacağa 1 saat gibi kısa bir süre boyunca kolayca uygulanabilir.

Lazer epilasyon için en başarılı alanlardan birisi,alt bacak bölgesidir. Üst bacak bölgesindeki tüy yapısı daha ince olduğundan, diyot lazerlerde uygulanarak kombine tedaviler yapılmaktadır. Lazer epilasyon uygulaması, yapıldığı bölgeye genelde 2 ayda bir uygulanır. Seans aralarında ağda ve epilatör kullanılmaz. Bu kullanım için jilet daha uygundur.

Bu bölgede en çok kullanılan lazer sistemi alexandrite ve diode adlı lazer sistemidir. Bu sistemler çok bilinen sistemlerdir. Açık cilt tipi ve kalın kılları olan kişilerde, özellikle alexandrite lazer tercih edilir. Ancak bu tercihin yanı sıra diode lazer de kullanılabilir. Bir klinikte her iki lazer yöntemi de var ise, genellikle aleksandrite lazer şekli tercih edilir. Lazer varsa bu durumda pratik olan aleksandrite lazer tercih edilmektedir. Koyu tenli kimsellerde ve kıllar ince ise ya da lazer kullanımına bağlı olarak incelmiş ise diode lazerlerde bu bölgede tercih sebebi olabilir.

Yalnız üst bacak yapısı ile alt bacak yapısı birbirinden çok farklıdır. Üst bacakta tüyler daha incedir. O sebepten dolayı üst bacak bölgesinde özellikle kalçanıza yakın bölgelerde diode lazer kullanılabilinir.

Bacak Epilasyonu Bu lazer epilasyon seansları düzenli olarak yapılırsa ki genellikle 6 seans yapılıyor. Lazer epilasyon bacak bölgesinde oldukça başarılı bir epilasyon yöntemidir.

Bacak bölgesindeki sizleri rahatsız eden ve estetik açıdan çok kötü bir görünüm yaratan bu kıllardan Lazer epilasyon sayesinde kurtulabilirsiniz. Bacak lazer epilasyonu lazer epilasyona en iyi cevap alınan uygulamalardandır. Lazer epilasyon seans aralıkları iki ay kadardır.

Bayanlar Tarafından Yapılan Yorumlar

Özge Derviş Hanımın Yorumu:  Bir çok arkadaşımın önerisi doğrultusunda ben de gidip lazer epilasyon yaptırdım. Fiyat konusunda bütçemiz sarsılmış olsa da tüm bacak lazer epilasyon oldukça pürüzsüz bir bacağa ulaştırdı beni.

Pınar Aslan Hanımın Yorumu: Bacaklarım da çil çil lekeler oluşmuştu. Bu lekeler neticesinde kendi öz güvenimi oldukça kaybetmiş durumdaydım. Kocama durumu anlattım ve bana lazer epilasyona gidebileceğimi söyledi bende hemen çarşıda bulunan Sevda Epilasyon adındaki lazer epilasyon firmasına giderek tüm bacak lazer epilasyon, seans başı 300 TL olmak şartıyla 6 seans 1800 TL tutarındaki ücretini ödeyerek lazer epilasyona başladım. Çok güzel sonuçları aldım tek sıkıntı çektiğim konu ise 6 seansta bitmemesi idi ama firma bana 2 seans hediye ederek toplamda 8 seansta tüm bacak istenmeyen tüylerinden kurtulmamı sağladı.

Deniz Baş Hanımın Yorumu: Alexandre lazer epilasyon cihazının ilçemize geldiğini duyduğum anda hemen gidip bende bacaklarımın diz altında bulunan bölgeye lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim. Ama bir takım tereddütlerim mevcuttu. Bu tereddütlerim arasında en büyüğü lazer epilasyonun vücuduma vereceği zarar olmuştu. İnternetten araştırdığım birkaç lazer epilasyon yanığı gibi durumlar beni oldukça tereddüde düşürmüş olup bu konuda tereddüt ettim. Ben de lazer epilasyon firmasına danışarak bu konu hakkında tereddütlerim dile getirerek onlara ilettim. Firma ise Bana bu konuda garanti verdi. Şu an hiç olmadığım kadar özgüvene sahibim.

Fatma Çelik Hanımın Yorumu: Lazer epilasyona bana sevdiren en güzel olaylardan biri de bacaklarımda çıkan ve partnerimle büyük sıkıntılar yaşadığım istenmeyen tüylerimi kalıcı çözümler sunan firmanız ile tanıştım. Sizden daha önce birkaç tane lazer epilasyon firmasına gitmiş olup herhangi bir olumlu sonuç Alamadım. Ben de internet TV ve gazetelerde bulduğum yorumları ele alarak lazer epilasyon firmanızı tercih ettim. Bana toplamda 8 seans olmak koşuluyla totalde 2000 TL gibi bir rakama anlaştım ve sonuç mu mükemmel.

Hatice Karasu Hanımın Yorumu: Hiçbir zaman şansımın gülmediği lazer epilasyon konusu beni derinden etkiledi. Vücudumun bölge bölge yerlerine lazer epilasyon yaptırdım. Tüm bacak lazer epilasyon en son yaptırmaya karar verdim ve Philips lumea cihaz kendim alıp denedim. Sonuç mükemmel olmakla yetmeyip bir çok yönden tatmin edici oldu. Ama yer yer gözenek oluştu buda nazarlık diyelim dedik.

tüm bacak lazer epilasyon

Erkekler Tarafından Yapılan Yorumlar

Selami Kınacı Beyin Yorumu: Sporcu olmakla birlikte lazer epilasyon konusu Benim de ilgimi çekti. Bilirsiniz ki sporcu olan kişilerin kas yapabilmesi için tüylerinden kurtulması Gerekmektedir. Ben de vücut kası çalıştığım için, bacaklarımda bulunan istenmeyen tüyler için, en yakınında bulunan lazer epilasyon ve güzellik merkezine gittim. İlk başta tereddütlerim olmakla birlikte olumlu sonuçlar alabileceğimi düşündüm. Ama ne yazık ki tüylerimin çok kalın ve sık sık olması beni mağdur duruma düşürdü. Ama yine de kıl köklerinin inceldiğini ve Siyah renkten hafif açık renge döndüğünü anladım. Yinede tüm bacak lazer epilasyon yapacaklar için tereddüt etmeden denemelerini tavsiye ederim.

Hakan Atsız Beyin Yorumu: Bende bir arkadaşımın isteği üzerine lazer epilasyon firmasında tüm  bacak lazer epilasyon yaptırmaya karar vermemle birlikte deneyimlerimin hepsini ele alarak başladım. Lazer epilasyon denilen şeyin gerçekten çocukça yapılmaması gerektiği ve işinde kendini kanıtlamış güzellik uzmanları tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sebeple sizlerde benim gibi kalitesiz firmalardan mağdur olmamak için kaliteli firmaları ve üç kuruş ucuz olacak diye kalitesiz firmalarla iş yapmayın.

Erkeklerden ne kadar olsa da az biraz yorum aldık. Erkekler genellikle bacak lazer epilasyonu konusunda oldukça çekingen durmaktadırlar.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini