TR türkiye
sohbet siteleri

Bişektomi Yaptıran Ünlüler Kimler? Yanak İnceltme

Bişektomi Yaptıran Ünlüler Kimler? Yanak İnceltme

Günümüzde fiziksel görünüm için bir çok estetiğe başvurulmaktadır. Onlardan biri olan yanak estetiği adı verilen Bişektomi de oldukça yaygın bir işlemdir. Bişektomi Hollywood yanağı adı verilen yüz hatlarının daha belirginleşmesini sağlayan yanak yağı aldırma ameliyatıdır. Bişektomi ile dolgun yanaklar yerine ince ve güzel görünümlü yanaklar elde edilmektedir.

Bişektomi işlemi cerrah tarafından açılan 1 cm’lik kesilerle bichat adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Ancak kesi açılmadan kişiye lokal anestezi uygulanır ve sonrasında işlem gerçekleştirilir. Bişektomi işlemi yaklaşık 30 ile 45 dakika arası sürmektedir.

Bişektomi işlemi sonrasında ise iyileşme süresi kişiden kişiye farklılık göstersede genel olarak 3 ile 6 ay arasındadır. Iyileşme süresini hızlandırmak için de ekstra bir uygulama yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Fakat çok ağrı ya da acı hissedilirse cerrahın önereceği krem ya da ilaç kullanılır.

Bişektomiyi bir çok kişi yaptırmakta olsa da en çok tercih edenler ise Ünlüler olmaktadır. Birçok ünlü Bişektomiyi yaptırıp büyük değişimler yașamıștır.

Bişektomi Yaptırıp Büyük Değişim Yașayan Ünlüler;

Bişektomi Yaptıran Ünlüler Kimler? Yanak İnceltme

Fahriye Evcen Bişektomi Ameliyatı

Yıllar içinde bir çok estetik yaptırdığı söylenen Fahriye Evcen, yanak estetiğinden sonra baya değişim yaşamıştır.

Hande Erçel Bişektomi Ameliyatı

Hande Erçel de son zamanlarda oldukça büyük değişimler yașayan ünlüler arasında yer almaktadır. Hande Erçel’in bir çok estetik yaptırdığı söylenmekte ve özellikle de en son yaptırdığı yanak estetiği çok konușulmaktadır. Hande Erçel’in de bişektomiden sonra değişiklik yașadığı da görülmektedir.

Hadise Bişektomi Ameliyatı

Gençlerin gözde bebeği olan ve bir çok estetik yaptırdığı söylenen ünlü isimlerin arasında Hadise de bulunmaktadır. Hadise’nin de Bişektomi işleminden sonra yüzündeki değişim de bu şekildedir.

Cağla Șikel Bişektomi Ameliyatı

Çağla Șikel de birden fazla estetik yaptırmıș ve yüzün de oldukça büyük değişimler meydana gelmiştir. Yanak estetiği ile de yanaklarında ki değişim de baya belli olmaktadır.

İrem Derici Bişektomi Ameliyatı

Özellikle burun estetiği ile tanınan İrem Derici, Yanak estetiği yaptırmıș olmakta ve yanağındaki değişiklikle de Bişektomi ile değişim yașayan ünlüler arasında yer almıştır.

Serenay Sarıkaya Bişektomi Ameliyatı

Güzelliği ile tanınan Serenay Sarıkaya da yanak estetiği yaptırarak ince yanakları ile gündemi sallamayı bașarmıștır.

Seren Serengil Bişektomi Ameliyatı

Yüzünden bir çok estetik yaptırmıș olan Seren Serengil de yanak estetiği yaptırmıș ve oldukça büyük değişiklik yaşamıştır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini