TR türkiye
sohbet siteleri

Devlet Hastanesinde Yanak İnceltme Bişektomi Yapılır Mı?

Devlet Hastanesinde Yanak İnceltme Bişektomi Yapılır Mı?

Bişektomi yanak estetiği ya da yanak yağı aldırma ameliyatıdır. Halk arasında Hollywood yanağı olarakta bilinen Bişektomi yüz hatlarının daha belirgin hale gelmesin de büyük rol oynamaktadır. Çene ve elmacık kemiklerinin belirgin hale getirilmesi için yapılan bişektomi ameliyatı sayesinde ters üçgen görünümünde, keskin ve simetrik yüz hatlarına sahip olunabilmektedir. Bişektomi, bukkal dokusu yapısal ya da yaşlanmaya bağlı olarak dolgun görünüme sahip olan, fazla kilolarından kurtulmasına rağmen yanakları dolgun görünen ve yüz hatları asimetrik görünüme sahip olan kişiler tarafından tercih edilebilmektedir.

Bişektomi sayesinde ise istedikleri yanak görünümüne sahip olabilmekte ve bunu elde etmek oldukça kolaydır. Bişektomi cerrah tarafından yanakların içinde açılan 1 cm’lik kesilerle bichat adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Bișektomi işlemi yaklaşık 30 ile 45 dakika arası sürmektedir. Ve kişi işlemi uyguladıktan hemen sonra taburcu edilebilmektedir.

Devlet Hastanesinde Yanak İnceltme Bişektomi Yapılır Mı?Bişektomi çok zorlu bir süreç gerektirmeyen aksine çok kısa süreli ve güvenilir bir işlem olmaktadır. Bişektomi yaptırdıktan 3-4 hafta sonra sonuç alınmaya başlanır. Bu iyileşme süresinde ekstra bir uygulama yapılmasına gerek duyulmamaktadır. Fakat yüzde șișlikler ya da ağrı hissedilir ise buz kompreksi uygulanabilir.

Bişektomi hakkında bilinmesi gereken bir çok konu bulunmaktadır. O konulardan en çok merak edileni ise Bişektomi yaptıracak olan kişinin Bişektomiyi nerede gerçekleștireceğidir. Bişektomiyi genel olarak özel hastaneler yapmış olsa da devlet hastaneleri de bir çok estetiği yapmakta olduğu için Bişektomiyi yaptırıyor olabilmektedir. Bişektominin devlet hastanelerinde gerçekleştirilip gerçekleştirilmemesi hakkında çok soru sorulmakta ve Buna cevap beklenmektedir.

Peki Devlet Hastanesi Bişektomi Yapar Mı?

Bişektomi işlemini gerçekleştirmek isteyen kişiler genellikle özel hastanelerin tercih ettiği görülmektedir. Fakat bazı kişiler ise devlet hastanelerin de Bişektomiyi yaptırmak isterler. Bişektomi gibi bir çok estetik özel hastanelerde gercekleșirken bu estetiklerden bazılarını devlet hastaneleri de yaptırmaktadır.

Devlet hastanelerinin yaptırmakta olduğu estetiklerin arasında Bişektomi (yanak estetiği) de yer almaktadır. Ancak Bişektomiyi tüm devlet hastanelerin de yaptırmakta bazen mümkün olmayabilir. Çünkü Bişektomiyi sadece  Büyükşehirlerde ki Devlet Hastaneleri ve Universite Hastaneleri gerçekleştirmektedir. Bunun dışında ise her ilde yaptırabileceğimiz özel hastaneler bulunmakta ve o özel hastaneler de Bişektomi gibi bir çok estetiği yaptırmak mümkün olacaktır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini