TR türkiye
sohbet siteleri

Yanak İnceltme Bişektomi Ameliyatı Zor Mu?

Yanak İnceltme Bişektomi Ameliyatı Zor Mu?

Son zamanların trendi olan Bişektomi Ameliyatı oldukça yaygınlaşmıştır. Bişektomi Yanak Yağı aldırma ya da halk arasında bilinen Yanak inciltme ameliyatıdır. Bişektomi Yanak bölgelerinde bulunan yağ dokularının alınması ile ince bir yanak elde edilmektedir. Özellikle kilolu olmayan fakat dolgun yanakları yüzünden olduğundan daha kilolu görünenlerin yaptırdığı bir işlem olmaktadır. Bişektomiyi yaptırmak için uzman kişiler yaptırarak olanların en az ergenlik dönemini atlatmıș olması gerektiğini söylemektedir.

Bişektomi sonrası ya da öncesi hakkında bir çok konu merak edilmektedir. Kişiler bu meraklarını gidermek için ise araştırma yaparlar. Bişektominin öncesi ve sonrası hakkında çok araştırma yapılsa da Bişektominin zor olup olmaması da bu merak edilenlerin bașında yer almaktadır.

Peki Bişektomi Zorlu Mu? Zorlu bir süreç gerektiren bir işlem midir?

Yanak İnceltme Bişektomi Ameliyatı Zor Mu?Bişektomi sonrasında kişileri çok zorlu bir süreç beklese de Bişektomi çok zorlu bir işlem değildir. Bişektomi uygulaması cerrahi yardımıyla açılan 1 cm’lik kesilerle bichat adı verilen yağ dokularının alınması ile gercekleșir. Bișektomi öncesinde ise kişiye lokal anestezinin uygulanması çok önemlidir. Çünkü lokal anestezi kişinin açılan kesinin acısını hissetmemesini sağlamaktadır. Ve Bişektomi operasyonunun kısa süreli olması da bu sürecin zorlu olmamasın da etkilidir.

Bişektominin zorlu olmamasın da etkili olan diğer bir konu ise Bişektominin gercekleștirileceği yer ve Bişektomi operasyonunu gerçekleştiren doktordur. Çünkü Bişektomi operasyonu oldukça dikkat isteyen bir işlem olduğu için hastanenin ve Doktorun uzmanlığı bu konuda en önemli faktördür.

Bişektomi işleminin çok zorlu olmadığını yaptıranların hepsi söylemektedir. Ancak bazı kişiler tarafından bu fikir değişiklik gösterebilmektedir. Bişektomide de her estetik operasyon sonrası da olduğu gibi ağrı, acı, șișlik ve ödem oluşmakta ve bu kişilerin en büyük derdi olmaktadır. Bu tür sorunlar kişilerin derdi olduğu için bu dertlerine çözüm bulmaya başlarlar. Bu çözümleri kendi bașlarına almaları tehlikeli olmakta ve bu yüzden doktora başvurulmaktadır.

Doktorlar tarafından ekstra bir uygulama yapılmasına gerek duyulmasa da kişiler oluşan șișlikleri ve ödemi geçirmek için ısrarlı olduğundan krem ya da ilaç önerebilir. Bunların dışında ise her gün düzenli bir şekilde buz kompreksinin uygulanması da etkili bir yöntemdir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini