Bilek Dövme Modelleri

17.06.2017
2.251

Bir zamanların en çok modası olan ve her daim moda ikonu gibi duran bilek dövme modelleri her daim yerini ve güzelliğini koruyan güzel bir dövme uygulama alanı olan bileklerdir. Herkese göre ne kadar değişiklik gösterse de bileklere yapılan dövmeler en ilgi çekici ve en seksi duran dövme türlerinden olduğunu anlatmamıza gerek olmadığını düşünüyoruz.

Bilek dövmeleri ülkemizde genel itibari ile 2000’li yıllarda ortaya çıkmış ve bir çok kişi tarafından yapılmaya başlanılmıştır. Hayvan severlerin bileklerine hayvan dövmesi yaptırması, müzik severlerin bileklerine nota yaptırması ve sevgililerin karşılıklı isim yazdırması ile en çok kendini belli eden dövme türümüz olmuştur.

Bir çok yeni dövme yaptırmak isteyenler için örnek oluşturabilecek güzel ve ilgi çekici dövme modellerini bu konumuzda yer verdik. Sizlerde beğendiğiniz dövmeler hakkında konu altında bizlere yorum yapabilirsiniz.

En Beğenilen Bilek Dövme Modelleri..

bilek dövme modelleri 14 bilek dövme modelleri 13 bilek dövme modelleri 12 bilek dövme modelleri 11 bilek dövme modelleri 10 bilek dövme modelleri 9 bilek dövme modelleri 8 bilek dövme modelleri 7 bilek dövme modelleri 6 bilek dövme modelleri 5 bilek dövme modelleri 4 bilek dövme modelleri 3 bilek dövme modelleri 2 bilek dövme modelleri 1 bilek dövme modelleri 15

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.