Lazerle Dövme Sildirme Sonrası İz Kalır Mı?

17.06.2017
3.047
Lazerle Dövme Sildirme Sonrası İz Kalır Mı?

Merhaba değerli arkadaşlar bu konumuzda sizlere lazerle dövme sildirme sonrasında iz kalıp kalmayacağını, hangi dövmelerin vücuttan zor çıktığını ve neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Bir zamanlar severek aile fertlerimizden izin alarak ve çok severek yaptığımız dövmelerimizin bir zaman geldiğinde sıkıldığımız veya renk attığını gördüğümüz dövmelerimizden kurtulmak isteriz. Dövmelerden kurtulmak için en çok tercih edilen bir yöntemde Lazerle dövme sildirme işlemidir.

Bir çok arkadaşımızın en çok korktuğu ve en çok merak ettiği konulardan biridir lazerle dövme sildirme sonrası iz kalıp kalmadığı. Lazerle dövme sildirme işlemi yapıldıktan sonra genel itibari ile iz kalmamaktadır. Şayet ilk zamanlar dövme yerinde biraz kızarıklık olması normaldir.

lazerle dövme sildirme iz kalır mı

Lazerle Dövme sildirme işleminde en çok dikkat etmeniz gereken konu dövmeyi yaptırmadan önce kaliteli bir kurumda dövme yaptırmanızdır. Kalitesiz firmalarda kullanılan kalitesiz dövme boyaları sonrasında silinme işleminde sorun oluşturmaktadır.

Lazerle Dövme sildirme işleminde en çok zorlanılan renkler genel itibari ile mor, yeşil ve sarı renkli  dövme boyalarıdır.

En kolay şekilde dövmelerdem kurtulan kişilerin ise açık tenli kişilerin yaptırdığı koyu renkli dövmeler ve en az üzerinden 12 ay geçmiş dövmelerdir. Ne kadar uzun süre vücutta kalmışsa dövmeler daha kolay bir biçimde vücuttan atılmaktadırlar.

Koyu renkli bir tene sahip olan kişilerin yaptırdığı açık renkli dövmeler lazerle ve diğer sildirme yöntemlerinde en çok zorluk çıkaran ve en çok zor duruma sokan renklerdir. Sizde dövme yaptırırken bu konulara dikkat etmeniz yararınız olacaktır.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.