TR türkiye
sohbet siteleri

Lazerle Dövme Sildirme Yapanlar

Lazerle Dövme Sildirme Yapanlar

Bir zamanlar bir çok kişinin gençlik ve bir heves ile yaptığı ve sonradan pişman olduğu bir konu olan dövme konusunda sizlere bilgi vermek adına bu konumuzu hazırladık. En çok erkeklerin yeni sevgili yaptıklarında hemen bu anı ölümsüzleştirmek istedikleri ve sonrasında sevgililerinden ayrıldıkları veya pişman olduklarında ilk yapmak isteyecekleri konu arasına dövme sildirme girmektedir.

Binbir uğraş ile yapılan ve bir çok acı ve sızıya yaptırırken maruz kaldığımız dövmelerimizi sildirmek yaptırmaktan daha çok acı,zaman ve para gittiğini belirmekte isteriz.

lazerle dövme sildirme işlemi

Dövme sildirmek isteyen kişilerin ilk öncelik ile dövmesinin başka bir şekle çevirmesi yararına olacaktır. Şayet başka bir şekle çevirmek istemeyip veya çevrilemeyen dövmeler için teknolojinin nimetlerinden faydalanarak Lazer Uygulaması ile Dövme sildirebilirsiniz.

Lazerle Dövme Sildirme Kaç Seans Sürüyor?

Lazerle dövme sildirme işlemi silinecek dövmenin boyutuyla doğru orantılıdır. Ortalama bir büyüklükteki dövme için 4-8 seans arasında sürmektedir. Her seans arasında 20-25 gün beklemekte gerekmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatı?

Lazerle dövme sildirmek isteyenlerin en ağrısız olduğu yöntemlerden biri olduğunu söylemek isteriz. Ortalama Lazerle Dövme sildirme Fiyatı olarak 400-500 TL arasında bir fiyat gerektiğini sizlere bildirmek istiyoruz.

Lazerle Dövme Sildirme Nasıl?

Lazer ile dövme sildirme işlemi öncelikli olarak lazer ışınlarının dövmenin bulunduğu yeri hedefleyerek pigmentleri öldürdüğü bildirelim. Lazer ile gönderilen ışınlar ile parçalanan pigmentler vücudun kendi yapısı gereği dışarı atarak dövmenizden kurtulmanızı sağlamaktadır.

 

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini