İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazerle Dövme Sildirme Yapanlar

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bir zamanlar bir çok kişinin gençlik ve bir heves ile yaptığı ve sonradan pişman olduğu bir konu olan dövme konusunda sizlere bilgi vermek adına bu konumuzu hazırladık. En çok erkeklerin yeni sevgili yaptıklarında hemen bu anı ölümsüzleştirmek istedikleri ve sonrasında sevgililerinden ayrıldıkları veya pişman olduklarında ilk yapmak isteyecekleri konu arasına dövme sildirme girmektedir.

Binbir uğraş ile yapılan ve bir çok acı ve sızıya yaptırırken maruz kaldığımız dövmelerimizi sildirmek yaptırmaktan daha çok acı,zaman ve para gittiğini belirmekte isteriz.

Dövme sildirmek isteyen kişilerin ilk öncelik ile dövmesinin başka bir şekle çevirmesi yararına olacaktır. Şayet başka bir şekle çevirmek istemeyip veya çevrilemeyen dövmeler için teknolojinin nimetlerinden faydalanarak Lazer Uygulaması ile Dövme sildirebilirsiniz.

Lazerle Dövme Sildirme Kaç Seans Sürüyor?

Lazerle dövme sildirme işlemi silinecek dövmenin boyutuyla doğru orantılıdır. Ortalama bir büyüklükteki dövme için 4-8 seans arasında sürmektedir. Her seans arasında 20-25 gün beklemekte gerekmektedir.

Lazerle Dövme Sildirme Fiyatı?

Lazerle dövme sildirmek isteyenlerin en ağrısız olduğu yöntemlerden biri olduğunu söylemek isteriz. Ortalama Lazerle Dövme sildirme Fiyatı olarak 400-500 TL arasında bir fiyat gerektiğini sizlere bildirmek istiyoruz.

Lazerle Dövme Sildirme Nasıl?

Lazer ile dövme sildirme işlemi öncelikli olarak lazer ışınlarının dövmenin bulunduğu yeri hedefleyerek pigmentleri öldürdüğü bildirelim. Lazer ile gönderilen ışınlar ile parçalanan pigmentler vücudun kendi yapısı gereği dışarı atarak dövmenizden kurtulmanızı sağlamaktadır.

 

13 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 753 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git