TR türkiye
sohbet siteleri

Braun Epilatörler – Braun İle Epilasyon

Braun Epilatörler – Braun İle Epilasyon

Estetik ve güzellik dendiğinde köklü bir marka haline gelmiş olan Braun çeşitli epilasyon aletleri ile (epilatör) evde yapacağınız epilasyonu çok daha kolay hale getirirken daha pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlıyor. Silk Epil serisi epilasyon aletleri ile kolay bir epilasyon sağlayan braun’un, Silk epil 2, Silk epil 3, Braun  Silk epil 5 ve Silk Epil 7 ve Braunun en yeni epilasyon ürünü Silk-épil Xpressive 2009 red dot, olmak üzere çeşitli ve birbirinden farklı Özel Bölgeliklerde epilatör seçenekleri mevcut. Ayrıca Braun Epilasyon başlangıç seti de epilasyona yeni başlayan genç kızlar için braun un önerdiği ürünlerin başında geliyor.

Tabi braun ürünleri sadece epilatörler ve epilasyon ürünleri ile sınırlı değil fakat konumuz epilasyon olduğu için bunlardan bahsetmeyi yeğliyoruz. Erkeklere Özel Bölge braun epilatörleri, traş makinaları, sakal şekilllendirici aletleri de bulunuyor.

Braun epilatörler ile epilasyon da tüylerinizi acısız bir şekilde kökünden alırken pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.  Kendi vücut Özel Bölgeliklerinize göre belirleyeceğiniz braun epilasyon aletini satın aldıktan sonra evde çok rahat ve kolaylıkla epilasyon yapabilirsiniz. Braun epilasyon aletlerinin braun epilasyonoynar başlıkları ile en küçük tüylere bile ulaşabilir ve kökünden alabilirsiniz. Braun epilatörleri epilasyondan sonra masaj başlıklarına da sahiptir. Braun ile epilasyon yaptığınız bölgeye hafif bir masaj da yaparak rahatlamanız da mümkün.

Braun Epilasyon aletlerini Nereden satın alabilirim?
Braun epilatörleri satın almanız için birçok alternatif mevcuttur. Öncelikle Braun bayiliği yapan mağazalardan alabileceğiniz gibi alışveriş merkezlerinin Önemli teknoloji mağazlarında da braun ürünlerini bulmanız mümkündür. Ve tabiki online alışveriş mağazaları. Birçok online alışveri mağazasından Braun epilasyon aletlerini satın alabilirsiniz. Alternatifiniz çok olduğundan Braun epilasyon fiyatları da değişiklik gösterecektir. Kampanyada veya indirimde olan braun ürünlerini internet üzerinden bulup siparişinizi verebilirsiniz.

Braun Epilatörler ile Kolay epilasyon İçin Öneriler
Braun epilasyon aletleri ile kolay bir epilasyon ve harika sonuçlar elde etmeniz için Braun bazı önerilerde bulunuyor.

Ilık bir duştan sonra cildimiz daha az duyarlı ve daha rahatlamış bir halde olduğundan braun epilatörler ile duştan sonra epilasyon yapmak daha verimli olacaktır. Ancak vucüt tamamen kurulanmış olmalıdır. Islak tende epilatörler kullanılmamalıdır. Tabi Braun Silk Epil 7 modeli ıslak tende hatta duşta bile kullanılabilir fakat diğer braun epilatör modelleri kesinlikle kuru vücutta kullanılmalıdır. Epilatör tüy büyümesi yönünün ters yönünde yukarıya doğru gezdirilmelidir.

Epilatör kullanmaya yeni başlamış olanlar için epilasyon sonrası ciltte kızarma ve kızarıklıklar görülebilir, bu yüzden epilasyon önemli bir günde değil o günden önceki geceden yapılmalı ve vücudun sabaha kadar rahatlaması sağlanmalıdır. Daha pürüzsüz, daha ferah bir cilt hissiyatı sağlamak için epilasyondan sonra nemlendirici losyon veya kremler kullanılmalıdır.

Braun epilatörleri ile epilasyon ve braun markasının diğer tüm ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için braun adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini