TR türkiye
sohbet siteleri

Elektrolisis (Elektroliz) Epilasyon Nedir Fiyatları Nelerdir

Elektrolisis (Elektroliz) Epilasyon Nedir Fiyatları Nelerdir

Elektroliz epilasyon sıklıkla araştırılan ve ne olduğu nasıl yapıldığı fiyatlarının ne kadar olduğu merak konusu olan bir epilasyon yöntemidir. Aslında elektrolisis yani elektroliz epilasyon dediğimiz iğneli epilasyondan başka birşey değildir. İğneli epilasyonun bir diğer adıdır elektroliz epilasyon.

Epilasyon yöntemleri arasında 130 senelik bir geçmişe sahip olan elektrolisis (iğneli) epilasyon, lazer ve lazerli epilasyonun daha keşfedilmediği dönemlerde istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en garanti yoluydu. Günümüzde halen de en etkili ve kalıcı tüy yok etme yöntemi olduğu iddia edilen elektroliz epilasyon hakkında nedir, ne değildir, kimler yaptırabilir, tedavi sonrası nelere dikkat edilmeli gibi konulara Epilasyon yöntemleri kategorimizdeki iğneli epilasyon yazımızda detaylıca değinmiştik. Bu yazımızda da elektroliz epilasyon fiyatları ne kadar, seans ücretleri nasıl değişiyor gibi merak ettiğiniz diğer husular için birkaç cümle yazalım dedik.
elektroliz-epilasyon-igneli
Elektrolisis epilasyon fiyatları elbetteki tedavi olacağınız merkezin fiyat politikasına göre değişecektir. Ankarada bir elektrolisis epilasyon merkezinde yaptıracağınız elektrolisis (elektroliz) epilasyon ile Kayseride bir güzellik merkezinde yaptıracağınız epilasyon fiyatı aynı olmayacaktır. Bunun yanında Bursa, İzmir, İstanbul, Antalya, Adana vs. kısacası ilden ile ve kurumdan kuruma elektroliz yani iğneli epilasyon fiyatları değişiklik gösterecektir. Bir diğer husus da seans sayıları. Epilasyon yaptıracağınız bölgenin alanı ne kadar büyük olursa seans sayınız artacak ve seans başı ücret politikası uygulayan kurumlarda elektroliz eplilasyon fiyatları bu şekilde belirlenecektir. Yani konu hakkında net bir fiyat veya seans fiyatı bilgisi edinmek için önce tedaviye başlayacağınız elektroliz epilasyon merkezini belirleyip daha sonra bu merkezde bir ön muayene olarak daha tatmin edici bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini