TR türkiye
sohbet siteleri

Erkek için Lazer Epilasyon Uygulamaları

Erkek için Lazer Epilasyon Uygulamaları

Erkek için Lazer Epilasyon bayanlardan sonra Özel Bölgelikle son yıllarda erkeklerin de tercih ettiği bir yontem haline geldi.
İstenmeyen tüyler yüz yıllardan beri başa bela olmuştur. Bayanlar eskiden beri bu konu da hassas olduklarından çeşitli yöntemler ile epilasyon uygulamışlardır. Bu yöntemlerden bazıları, jilet, ağda, tüy dökücü krem v.b’dir. Fakat, bu yöntemler sadece olan kılı döker, kıl belli bir zaman sonra tekrar çıkardı.

İlerleyen teknoloji ile beraber gereksinim doğrultusunda kalıcı epilasyon yöntemleri geliştirilmiştir. Bu yöntemlerden bir tanesi de lazerli epilasyondur. Lazer epilasyon yöntemleri daha az acı ile istenmeyen tüylerinizi daha kesin çözüm sunma ve  tamamen ortadan kaldırma yolunda yardımcı olurlar.

Lazer epilasyon uygulamalarının kesin sonuçlar vermesi ve son yıllarda erkeklerin de bakımlı olma gereksinimleri ile erkekler de lazer epilasyon yöntemlerini tercih etmeye başladılar. Erkeklerde lazer epilasyon uygulamaları tıpkı bayanlardaki gibidir. Ekstra farklı Özel Bölgelikler pek yoktur.  Lazer epilasyon uygulamalarında erkekler Özel Bölgelikle yüzlerinde sakal üstü bölgesine, göğüs, omuz ve sırt bölgelerine daha çok yaptırmaktadır. Tabi erkeklerin de vücutlarının her yerine lazer epilasyon uygulanmaktadır. En çok tercih edilen bölgeler bunlardır.

Günümüzde erkeklerin de lazererkek lazer epilasyon epilasyonu yaptırması artık çok önem kazandı. Çünkü artık herşey görselleşmeye başladı ve dış görünüş daha da önem kazandı. Dış görünüşün bu kadar önemli olduğu bir devirde erkeklerin lazer epilasyon yaptırması da çok doğal bir durum elbette.  Mesleği gereği epilasyon yapanlarda mevcut tabiki. Örneğin kas gücüne dayalı işlerde çalışanlar Özel Bölgelikle futbolcular,basketbolcular bacaklarına epilasyon yaptırırlar. Bilimsel olarak baktığımızda da sürtünme kuvveti vesaire ve enerjinin bir kısmının kıllara harcanması futbolcularda performans düşüklüğüne sebep olabilir. Ya da sakatlandıklarında ilk müdahalede kılsız bir yere müdahale daha kolay olabilmektedir.

Kısacası erkekler de artık bayanlar gibi epilasyon yaptırmaktadır. Erkekler de lazer epilasyon ile kalıcı çözümler bulabilmektedir.

Yorumlar
Mayu

Merhabalar bende karin germe eesttigi ve yag aldirmayi dusunuyorum yurt disinda yasiyorum ucret ve estetikle ilgili bilgi almak istiyorum beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini