TR türkiye
sohbet siteleri

Bazı Lazer Epilasyon Cihazları ve İşlevleri

Bazı Lazer Epilasyon Cihazları ve İşlevleri

Epilasyon Cihazları ve İşlevleri şüphesiz bir çok epilsyon yöntemi arasında en iyi sonuç veren yöntemlerden birtanesi de lazer epilasyon yöntemidir. Bu yöntemde kullanılmakta olan Epilasyon Cihazları ve İşlevleri, makineler de, uygulama yapılacak kişinin tenine, kıl kalınlığına vs.. göre değişebilmekte ve farklı ışıklarda, farklı dalga boylarında lazerler ile en iyi sonuc verecek cihaz tercih edilmektedir.

Daha sonraki yazılarımızda ayrıntıları ile bahsedecek olduğumuz Lazer Epilasyon Cihazlarına kısaca değinelim.

Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı: Türk insanı için en uygun diyebileceğimiz lazer epilasyon cihazlarının lazer epilasyon cihazibaşında alexandrite gelmektedir. Ağrısız, acısız ve hijyenik olan bu cihaz  çok etkili sonuçlar vermesi ile de sıklıla tercih edilmektedir.

Diyode Lazer Epilasyon cihazı: Çoğunlukla ince ve zayıf tüyler için tercih edilen bir epilasyon cihazıdır. Çok fazla hijyenik bir uygulama olmamakla birlikte kökü derinde bulunan ve kalınlığı fazla olan kıllarda verimli sonuç alınamayabilir. Ancak ince tüyler için ideal bir seçimdir.

NdYag Lazer Epilasyon cihazı: Ndyag lazer epilasyon cihazı bronz ciltlere dahi uygulandığından işlevi yüzeysel kalmakta ve derinde bulunan kıl köklerine etki edememektedir. Biraz acılı bir uygulama olması da Nd yag lazerlerin dezavantajlarındandır.

Bu gibi cihazların yanında bir lazer olmamasına rağmen epilasyonda etkili sonuçlar veren uygulamalarda mevcuttur. Bunların başında ışık bazlı sistemler olan IPL Foto epilasyon uygulamaları gelmetedir.

Şu unutulmamalıdır ki ben bu cihazla lazer epilasyon yaptırmak istiyorum demek gibi bir lüksümüz yoktur. Bunun için en uygun olanı işin uzmanı hekim belirlemeli ve beklediğimiz sonuca ulaşabilmek için hekim tavsiyelerinin dışına çıkılmamalıdır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini