İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Ameliyat Olmadan Yüz Germe Estetiği – Ultherapy

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Yüz germe veya gençleştirme estetikleri son yılların en çok rağbet gören estetik ameliyatları haline gelmiştir. Ancak son teknoloji ile ameliyat olmadan, operasyonel bir müdahale gerekmeden, enjeksiyon kullanılmadan çok kısa bir sürede yüz gerdirme işlemi yaptırılabilmektedir. Bu teknoloji ilk olarak ABD de uygulanmaya başlayan, günümüzde Türkiye’de uygulamalarına başlanan ve gün geçtikçe tercih edilme oranı artan Ultherapy işlemidir.

ABD’de FDA onayı da alan Ultherapi uygulamasının en önemli artıları tek seansta, yarım saat gibi kısa bir sürede, ağrı ve acı hissedilmeden gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Tek seansta yüz germeye imkan tanıyan Ultherapi işleminin teknolojisi Ultrasound, yani ultrason da dediğimiz, anne karnındaki bebeği izlemeye yarayan teknolojiye dayanmaktadır. Bu işlem sayesinde enjeksiyonsuz, ameliyatsız yüz germe estetiği ve gençleşme mümkün olmaktadır. 30 dakika gibi bir sürede gerçekleştirilen uygulamanın iyileşme süreci de gerektirmemesi pozitif yanlarından birtanesidir. Alanında uzman hekimler tarafından ve tıbbi koşullar altında yapılan Ultherapy sonrası olumlu sonuçlar almak mümkün olup, günlük aktivitelere de herhangi bir kısıtlama gelmemesi, kişinin sosyal hayatı açısından da bir başka artıdır.

Focus ultrasound ile deep sea teknolojisi kullanılarak yüzün alt katmanlarında sıcak noktalar oluşturularak, collegen üretiminin aktifleştirilmesi ve yüzün kendini yenilemeye başlaması işlemi olarak adlandırılan uygulama tek seans olarak yapılır ve etkili sonuçların 60 – 90 arasında gerçekleşmesi beklenmektedir.

7 Eylül 2012 tarihinde eklendi, 1.321 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Ameliyat Olmadan Yüz Germe Estetiği – Ultherapy Konusuna 0 Yorum Yapıldı
  1. Tuncay dedi ki:

    Merhaba,Ben 32 yasindayim, Benim iki daogmdun sonra goguslerim hem kuculdu hem sarkti, onun icin buyutmek ve diklesmelerini istiyorum. Karin bolgesinde alinan fazla yaglarla boyle bir ameliyamt mumkunmu beni bilgilendirirseniz sevinirim cunku benim icin iki ameliyat birden gelisir cunku ayni zamanda karin bolgesindeki yaglardan kurtulamiyorum.

Sayfa başına git