İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Yüzyıl Hastanesi Lazer Epilasyon – Yüzyıl Lazer Estetik Gebze

Yüzyıl Hastanesi Lazer Epilasyon – Yüzyıl Lazer Estetik Gebze

Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze de açılan ilk Özel Bölge hastanelerin başında gelmekle birlikte, hastane bünyesinde kurulan Yüzyıl Lazer kliniği Gebze ve civarındaki lazer epilasyon kliniği eksikliğini gidermek için estetik, güzellik ve lazer epilasyon gibi alanlarda hastane koşullarında hizmetlerini sürdürmektedir. Daha ağrısız, daha acısız, daha etkili ve daha hızlı olmak prensibi ile lazer epilasyonda genel olarak  ütüleme epilasyon tekniğini kullanan Gebze Yüzyıl Lazer civardaki Darıca, Tuzla, İçmeler, Pendik ve İzmit şehri için lazer epilasyon ve estetik merkezi alternatiflerindendir. Estetik ve lazer epilasyon uygulamalarının klinik şartlarında, hastane ortamında yapılması da Yüzyıl Lazer’in güvenilirliğini arttırmaktadır.

Özel Yüz yıl hastanesinde lazer epilasyon uygulamalarının yanı sıra estetik uygulamalar, saç ekimi, fraksiyonel lazer işlemleri, bölgesel zayıflama uygulamaları, kaş ve alın bölgesi germe işlemleri, cilt gençleştirme, saç mezoterapisi, botoks, dolgu, kalıcı makyaj, gençlik aşısı da denen yüz gençleştirme işlemi, burun ve meme estetik ameliyatları vs. gibi uygulamalar uzman hekimler tarafından, son teknoloji cihazlar ile, “önce sağlık” prensibi göz önünde tutularak uygulanmaktadır.

Kocaeli Gebzede uzman sağlık ekibi, tecrübeli personeli, teknolojik cihazları, yenilikçi politikaları ile estetik ve lazer epilasyon alanında tercih edebileceğiniz bir kurum olan Özel Yüzyıl hastanesi Yüzyıl lazer birimi hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz..

Yüzyıl Lazer Estetik İletişim Bilgileri
Adres: Sultan Orhan mahallesi İlyas bey caddesi no:38 Gebze/Kocaeli
Telefon: 0262 643 68 79

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. Busra dedi ki:

    Yuz bolgesi toplam seans fiyatını öğrenmek istiyorum

  2. derya karğı dedi ki:

    Ben yuzume lazer epilasyon yaptırmak istiyorum .kaç seans surer ucret ne kadar.hasteneye geldiğimde yuzumdeki tuyleri aldırmadan mı gelecem acaba