İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Burun Estetiği SGK (SSK) Karşılıyor Mu?

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bir çok insanın vücudunun bazı bölgelerinden memnun olmadığını bilmekteyiz. Bazıları göğüslerinden, bazılarının burnundan, bazılarının kalçalarından, bazılarının ise vücutlarından memnun olmadıklarını ve Estetik cerrahiyi tercih ettiğini bilmekteyiz.

Bir çoğumuz memnun kalmadığınız burun tipimizden kurtulmak ve daha güzel görünmek için başvurduğumuz bir yol olan burun estetiği. Burun estetiği tabiki de biraz zor olmaktadır. Fiyatlar konusunda oldukça yüksek fiyatlar sunulan bir estetik hizmeti olan burun estetiği fiyatıyla cep yakmaktadır.

Tabi bu fiyatlarının yüksek olması insanları sınırlandırmamakta ve her yıl neredeyse 600 bin insan burun estetiği yaptırmak amacıyla hastanelere başvurmaktadır. Tabi durum bu kadar yüksek olduğundan dolayı bir çok firma burun estetiği cerrahisi adı altında insanları dolandırmaktadırlar. Bu dolandırılmaların önüne geçilmesi için ilk öncelik olarak arkadaşlarımıza kurumsal kimliği bulunan hastaneleri tercih etmelerini önermekteyiz.

Tabi bu konuda bir çok genç kızımız veya erkeğimiz bu konuda aceleci davranmakta ve hemen burun ameliyatı yapmak istemektedirler. Ama bu konuda bir çok doktor arkadaşımızın bu konuda uyarılar vermesi ve genç kızlarımızda 16 erkeklerde ise 17 yaşından önce ameliyat yapmamaktayız.

Konuyu çokta uzatmadan cevap vermek gerekirse. Türkiye’de Sosyal Güvenlik Kurumu olan SGK ( SSK ) ve Özel Bölge sağlık sigortaları hiçbir estetik ameliyatını karşılamamaktadır.  

21 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 686 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git