TR türkiye
sohbet siteleri

Burun Estetiği SGK (SSK) Karşılıyor Mu?

Burun Estetiği SGK (SSK) Karşılıyor Mu?

Bir çok insanın vücudunun bazı bölgelerinden memnun olmadığını bilmekteyiz. Bazıları göğüslerinden, bazılarının burnundan, bazılarının kalçalarından, bazılarının ise vücutlarından memnun olmadıklarını ve Estetik cerrahiyi tercih ettiğini bilmekteyiz.

Bir çoğumuz memnun kalmadığınız burun tipimizden kurtulmak ve daha güzel görünmek için başvurduğumuz bir yol olan burun estetiği. Burun estetiği tabiki de biraz zor olmaktadır. Fiyatlar konusunda oldukça yüksek fiyatlar sunulan bir estetik hizmeti olan burun estetiği fiyatıyla cep yakmaktadır.

Burun Estetiği SGK SSK Karşılıyor Mu

Tabi bu fiyatlarının yüksek olması insanları sınırlandırmamakta ve her yıl neredeyse 600 bin insan burun estetiği yaptırmak amacıyla hastanelere başvurmaktadır. Tabi durum bu kadar yüksek olduğundan dolayı bir çok firma burun estetiği cerrahisi adı altında insanları dolandırmaktadırlar. Bu dolandırılmaların önüne geçilmesi için ilk öncelik olarak arkadaşlarımıza kurumsal kimliği bulunan hastaneleri tercih etmelerini önermekteyiz.

Tabi bu konuda bir çok genç kızımız veya erkeğimiz bu konuda aceleci davranmakta ve hemen burun ameliyatı yapmak istemektedirler. Ama bu konuda bir çok doktor arkadaşımızın bu konuda uyarılar vermesi ve genç kızlarımızda 16 erkeklerde ise 17 yaşından önce ameliyat yapmamaktayız.

Konuyu çokta uzatmadan cevap vermek gerekirse. Türkiye’de Sosyal Güvenlik Kurumu olan SGK ( SSK ) ve Özel Bölge sağlık sigortaları hiçbir estetik ameliyatını karşılamamaktadır.  

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini