TR türkiye
sohbet siteleri

Remington IPL Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar?

Remington  IPL Lazer Cihazı Nasıl Kullananlar?

Merhaba arkadaşlar bu konumda sizlere Remington marka ipl İ-light Prestige tüy alma sistemi daha doğrusu lazer cihazını tanıtma ihtiyacı duydum.

Kaliteli ürünleri ile aklımızda bir yer edinen Remington bu sefer farklı bir ürün olan biz estetisyenlerin diğer deyişiyle modern ağda cihazı olan Remington ipl lazeri anlatalım biraz. İlk olarak ipl cihazlarından bahsedelim de bu konuyu biraz açıklamış olalım. IPL lazer bir lazer olarak geçmemekte sadece modern ağda olarak karşımıza çıkmaktadır.

IPL cihazları kıl köklerini yok etmeyip sadece daha geç çıkmasını veya güçsüz kıl köklerinin erkenden yok olmasını sağlamaktadır. Bu sistemi kesinlikle bir lazer epilasyon cihazı ile karıştırmamak gereklidir. Hatta bu ürünü tanıtacağımız yazımızda bile firma kutunun herhangi bir yerinden lazer epilasyon cihazı olduğunu belirtmemektedir.

IPL sistemini anladığımıza göre bu cihazımız hakkında biraz konuşma yapalım. Cihaz Remington

Remington IPL Lazer Cihazı Nasıl Kullananlarkalitesi ile karşımıza çıkmakta olup ürünün kullanılan malzeme yapısı kalitesini anlatmaktadır.

Remington ipl yüz, vücut ve bikini bölgesinde epilasyon sonuçları sunmak için yüksek bir teknolojik yapı ile üretilmiş olup, yoğun darbeli ışık (ipl) kılın kökünü hedef alarak kılların kalıcı olarak yok edilmesini sağlamaktadır. Ürünü hem erkeklerin hem bayanların kullanımına uygun olarak üretilmiştir.

Ürünün kendi Özel Bölgelikleri arasında 3 seansta  kıllarınızdan kalıcı bir sonuç alacağını söylemekte olup, ortalama %66 ile %94 arasında tüylerde azalma olduğunu belirtmektedir.

Remington İPL Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

  • 150 bin atış sayısına sahip
  • FDA onaylıdır.
  • Kalıcı çözümler sunmakta
  • Uniseks kullanmaya uygun
  • 5 farklı enerji ayarı
  • çoklu ve tekli flaş modu

Remington İPL Lazer Cihazı Kullanıcı Yorumları

Cengiz Bey: 2 yıldır kullanıyorum dökülen tüylerim tekrar çıkmadı biraz ağrı hissettiriyor sadece.

Merve Hanım : Ağustos 2016 tarihinde aldım burdan, çantasında gayet iyi paketli şekilde elime ulaştı. O tarihten bu yana düzenli kullanmaya çalışıyorum, kesinlikle bi etkisinin olduğunu söylemeliyim.

Pelinsu Hanım :  Almadan önce çok araştırdım ama yeteri kadar iyi araştırmamışım maalesef ürünü tüm vücutta kullanmak amacıyla almıştım ancak aldıktan sonra öğrendim ki ürün Özel Bölgede kullanılmıyormuş çok üzücü benim için sizde aynı amaçla almayı düşünüyorsanız remington un Özel Bölgede de kullanılabilen cihazları var onları tercih etmenizi tavsiye ederim??

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini