TR türkiye
sohbet siteleri

Dudak Dolgusu Yaptıranlar?

Dudak Dolgusu Yaptıranlar?

Ülkemizde bayanların sıkça rastladığı ve çok çok muzdarip olduğu konular arasında yer alan İnce Dudak sıkıntısını çekmektedirler. İnce dudağın bayanlar arasında bir utanç simgesi haline getirmelerinden ince dudağa sahip olanların bu konuda kendileri arasında farklı arayışlara girmektedirler. İnce dudağın aslında hiçte rahatsız etmediği hiçte sıkıntı yaşatmadığını bilmemiz gerekir.


ince dudakli kizlar 12469


Yukarıda verdiğimiz ünlüde de anlaşılacağı gibi ince dudaklı kızların da aslında çekici ve güzel bir yapıya sahip olduğunu bilmekteyiz. İnce dudaklı olmanın kötü değil aksine yapılacak bir kaç değişiklik ile çok sexi görünmenizi sağlayabilirsiniz. İnce dudaklı olmanın çözümleri arasında ilk öncelik olarak “Dudak Dolgusu” gelmektedir. Ülkemizde sıkça yapılan bir tercih sebebi olan dudak dolgusu yaptırmadan önce dudak dolgusu yaptıracağınız yeri kesinlikle Özel Bölge olarak seçmeniz ve araştırmanı gerekmektedir. Dudak Dolgusu yaptırırken karşılaşacak sorunları en aza indirmek ve sıkıntısız bir dudak dolgusu yaptırmak için işinin ehli yerlerle çalışmak sizlere hem sağlık açısından hemde güzellik açısından olumlu olarak kendini gösterecektir…


Örnek Bir Olay….

Geçenlerde Aysun adındaki bir arkadaşımın kuaförünün sık sık şu dudaklarına dolgu yaptıralım hatta Untitledeeee1karşı komşum yaptırıyor demesi üzerine yaptıran Aysun arkadaşımın ; dudağının morarması, şişmesi ve ağrıması gibi 4 gün boyunda rahatsızlık oluşturmuş. Buna karşılık olarak tekrar dudak dolgusu yaptırdığı yere giderek olayı anlatan Aysun, dudak dolgusu yaptıran kişinin dudağında ödem var bundan kaynaklı olduğunu söylemesi ve geçiştirmesi üzerine Sağlam bir Hastaneye giderek dolgumu gösterdim. Doktorun söylediği ise senin dudağın çok güzel ve ılımlı olmasına rağmen dudağını yaptığı dolgu ile mahvetmişler dedi.


Dudak dolgusu yaptırmadan önce gerçekten buna gerek var mı sorusunu kendinize samimi bir şekilde sormanız gerekmektedir. Yoksa sırf bazı kesime benzemek amacıyla yapılan her şeyin elbet bir zararı olacaktır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini