TR türkiye
sohbet siteleri

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları

Birçok insanın muzdarip olduğu konular arasında yer almaktadır Koltuk altı kılları. Mail adreslerimize gelen sıkıntıların %20’lik bir kısmını oluşturan Koltuk altı lazer epilasyon hakkında bildiğimiz bilgileri sizlere aktarmak ve sizlerinde bu konular hakkında bilgi sahibi olmanız için bu konuyu yazma gereği duyduk.


Genel itibari ile genç kızlarımızın en büyük sorunu olan koltuk altı kıllarını farklı yöntem ve türlerde kurtulmak mümkün ama bu koltuk altı tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için yapılması gereken tek yöntemin lazer epilasyon olduğunu sizlere bildirmek isteriz…


Ülkemizde 3-4 yıldır adından sıkça söz edilen lazer epilasyonun koltuk altına bilinen bir zararı bulunmamaktadır. Aslında lazer epilasyonun bilinen bir zararı yoktur. Hassas ciltler hariç karşımıza çıkan lazer epilasyon Koltuk Altı Lazersıkıntısını hatırlamamaktayız. Lazer epilasyonun bilinen bir zararı bulunmamakla birlikte lazer epilasyonun tek zararı bilinçsiz uygulanan epilasyon yöntemleridir. Bu sebeple seçeceğiniz epilasyon firmasının kaliteli ve uygunluğunu kontrol ediniz.


Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans ücreti ortalama olarak 40-50 TL arasında değişmektedir. Koltuk altınızın kıl durumuna göre 3-5 seans sürmektedir. Seans farklılıkları çok önemli bir etken oluşturmaktadır. Hafif tüylü koltuk altları ile sert kara kıl köküne sahip koltuk altı kıllarının aynı seans sürmesinin beklememelisiniz. Seans ve ücret olarakta lazer epilasyon merkeziniz ile pazarlık yapmayı da unutmayınız.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini