İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Birçok insanın muzdarip olduğu konular arasında yer almaktadır Koltuk altı kılları. Mail adreslerimize gelen sıkıntıların %20’lik bir kısmını oluşturan Koltuk altı lazer epilasyon hakkında bildiğimiz bilgileri sizlere aktarmak ve sizlerinde bu konular hakkında bilgi sahibi olmanız için bu konuyu yazma gereği duyduk.


Genel itibari ile genç kızlarımızın en büyük sorunu olan koltuk altı kıllarını farklı yöntem ve türlerde kurtulmak mümkün ama bu koltuk altı tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için yapılması gereken tek yöntemin lazer epilasyon olduğunu sizlere bildirmek isteriz…


Ülkemizde 3-4 yıldır adından sıkça söz edilen lazer epilasyonun koltuk altına bilinen bir zararı bulunmamaktadır. Aslında lazer epilasyonun bilinen bir zararı yoktur. Hassas ciltler hariç karşımıza çıkan lazer epilasyon sıkıntısını hatırlamamaktayız. Lazer epilasyonun bilinen bir zararı bulunmamakla birlikte lazer epilasyonun tek zararı bilinçsiz uygulanan epilasyon yöntemleridir. Bu sebeple seçeceğiniz epilasyon firmasının kaliteli ve uygunluğunu kontrol ediniz.


Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans ücreti ortalama olarak 40-50 TL arasında değişmektedir. Koltuk altınızın kıl durumuna göre 3-5 seans sürmektedir. Seans farklılıkları çok önemli bir etken oluşturmaktadır. Hafif tüylü koltuk altları ile sert kara kıl köküne sahip koltuk altı kıllarının aynı seans sürmesinin beklememelisiniz. Seans ve ücret olarakta lazer epilasyon merkeziniz ile pazarlık yapmayı da unutmayınız.

17 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.362 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git