Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

17 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.132 kez okundu.

Birçok insanın muzdarip olduğu konular arasında yer almaktadır Koltuk altı kılları. Mail adreslerimize gelen sıkıntıların %20’lik bir kısmını oluşturan Koltuk altı lazer epilasyon hakkında bildiğimiz bilgileri sizlere aktarmak ve sizlerinde bu konular hakkında bilgi sahibi olmanız için bu konuyu yazma gereği duyduk.


Genel itibari ile genç kızlarımızın en büyük sorunu olan koltuk altı kıllarını farklı yöntem ve türlerde kurtulmak mümkün ama bu koltuk altı tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak için yapılması gereken tek yöntemin lazer epilasyon olduğunu sizlere bildirmek isteriz…


Ülkemizde 3-4 yıldır adından sıkça söz edilen lazer epilasyonun koltuk altına bilinen bir zararı bulunmamaktadır. Aslında lazer epilasyonun bilinen bir zararı yoktur. Hassas ciltler hariç karşımıza çıkan lazer epilasyon sıkıntısını hatırlamamaktayız. Lazer epilasyonun bilinen bir zararı bulunmamakla birlikte lazer epilasyonun tek zararı bilinçsiz uygulanan epilasyon yöntemleridir. Bu sebeple seçeceğiniz epilasyon firmasının kaliteli ve uygunluğunu kontrol ediniz.


Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatı

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Seans ücreti ortalama olarak 40-50 TL arasında değişmektedir. Koltuk altınızın kıl durumuna göre 3-5 seans sürmektedir. Seans farklılıkları çok önemli bir etken oluşturmaktadır. Hafif tüylü koltuk altları ile sert kara kıl köküne sahip koltuk altı kıllarının aynı seans sürmesinin beklememelisiniz. Seans ve ücret olarakta lazer epilasyon merkeziniz ile pazarlık yapmayı da unutmayınız.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git