Estetik Merkezleri Burun Estetiği

07.04.2011
1.283
Estetik Merkezleri Burun Estetiği

Estetik alanında en çok tercih edilen estetik yöntemi son yıllarda burun estetiği ve göğüs estetiği olmuştur. Kısaca sizlere uzman hekimlerimizle yapılan söyleyişi den notlar düşeceğiz.

burun estetiği bazen zorunlu olarak tercih sebebi olmaktadır. Geçirilen kazalar, duyu organının tam olarak çalışmaması gibi nedenlerden ötürü hastalara yapılan burun ameliyatlarıdır. Bu ameliyatlarda asıl amaç buruna güzel bir görüntü kazandırmaktan ziyade duyusal ve işlevsel fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlamaktır.

Zorunlu estetiklerin yanı sıra yüz güzelliği için burun estetiği yaptırma tercih edenlerimiz vardır. Bu estetik yöntemi gelişen teknoloji sayesinde bilgisayar ortamında estetik yaptırılmadan önce sizlere gösterilmektedir. Beğendiğiniz sürede estetik çalışmaları başlamaktadır.

Burun estetiği önceki yıllarda uzun bir iyileşme süreci gerektiren ve zahmetli olan bir estetik yöntemi idi. Fakat son yıllarda burun estetiği yaptırmak zahmetli bir süreçten çıkıp iyileşmek süresi çok kısa bir zaman almaktadır. Şöyle ki 1-2 gün hastane kontrolünden sonra işinize geri dönebilirsiniz. 1 haftalık süre içerisinde tamamen iyileşmiş olursunuz. Bu sebeple burun estetiği iyileşme süreci için aylarca beklemenize gerek kalmaz.

Burun estetiği hakkında tüm merak ettikleriniz için estetik sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uzman hekimlerimize sorularda bulunabilirsiniz.

Ayrıca estetik hizmeti verdiğimiz diğer bir alan ise meme estetiği sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. canana dedi ki:

    Bende bu site üzerinden burun estetiği hakkında aldığım bilgiler doğrultusunbda yaptım çokda faydalı buldum.

  2. nafis dedi ki:

    slm ben burun estetiği olmak istiyorum ve fiyat ve ödeme koşullarını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05442962667

  3. Çağla Tezcan dedi ki:

    Burunumdan çok şikayetçiydim,Prof.Dr.Onur Erol’a Yaptırdım,çok memnunum,burunestetigi.com’dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz,herkese tavsiye ediyorum