TR türkiye
sohbet siteleri

Estetik Merkezleri Burun Estetiği

Estetik Merkezleri Burun Estetiği

Estetik alanında en çok tercih edilen estetik yöntemi son yıllarda burun estetiği ve göğüs estetiği olmuştur. Kısaca sizlere uzman hekimlerimizle yapılan söyleyişi den notlar düşeceğiz.

burun estetiği bazen zorunlu olarak tercih sebebi olmaktadır. Geçirilen kazalar, duyu organının tam olarak çalışmaması gibi nedenlerden ötürü hastalara yapılan burun ameliyatlarıdır. Bu ameliyatlarda asıl amaç buruna güzel bir görüntü kazandırmaktan ziyade duyusal ve işlevsel fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlamaktır.

Zorunlu estetiklerin yanı sıra yüz güzelliği için burun estetiği yaptırma tercih edenlerimiz vardır. Bu estetik yöntemi gelişen teknoloji sayesinde bilgisayar ortamında estetik yaptırılmadan önce sizlere gösterilmektedir. Beğendiğiniz sürede estetik çalışmaları başlamaktadır.

Burun estetiği önceki yıllarda uzun bir iyileşme süreci gerektiren ve zahmetli olan bir estetik yöntemi idi. Fakat son yıllarda burun estetiği yaptırmak zahmetli bir süreçten çıkıp iyileşmek süresi çok kısa bir zaman almaktadır. Şöyle ki 1-2 gün hastane kontrolünden sonra işinize geri dönebilirsiniz. 1 haftalık süre içerisinde tamamen iyileşmiş olursunuz. Bu sebeple burun estetiği iyileşme süreci için aylarca beklemenize gerek kalmaz.

Burun estetiği hakkında tüm merak ettikleriniz için estetik sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uzman hekimlerimize sorularda bulunabilirsiniz.

Ayrıca estetik hizmeti verdiğimiz diğer bir alan ise meme estetiği sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

3 Yorumlar
canana

Bende bu site üzerinden burun estetiği hakkında aldığım bilgiler doğrultusunbda yaptım çokda faydalı buldum.

nafis

slm ben burun estetiği olmak istiyorum ve fiyat ve ödeme koşullarını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 05442962667

Çağla Tezcan

Burunumdan çok şikayetçiydim,Prof.Dr.Onur Erol'a Yaptırdım,çok memnunum,burunestetigi.com'dan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz,herkese tavsiye ediyorum

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini